• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: Jo, cekal bych, ze nejake takove limity tam budu mit :-)
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: do rámečku, kam se odpovědi pro anktetu pastujou, se prostě víc nevloží. asi je limit zde.
    MATT
    MATT --- ---
    zdá se, že je nějaký limit na velikost ankety. snažim se do ní dostat 185 řádků o 4625 znacích, ale ořízne se mi na 157 řádku 3843 znacích (ani řádek nedokončí). vlóni jsem dělal podobnou anketu a prošlo to. dík.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co ankety, kam by hlasující mohli přidávat odpovědi? Třeba teď na password managery - mohu jich tam pár vypsat a přijde někdo s dalším, ale anketa už běží…
    PES
    PES --- ---
    NYX: také preferuji code tag
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Opraveno. Akorat to asi stejne chces davat na dalsi radek a dat tam stejnou odrazku jako u ostatnich radku. Nyx se snazi sezrat nejdelsi odrazku vyskytujici se na vsech ne-prazdnych radcich kvuli citelnosti a tady byla trochu rozbita ta detekce.

    Jsem zvykly spis na ten zapis ```extension nez pres code tag.

    Kazdopadne mam aspon material pro unit testy :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: aha, tak to jsem neznal - díky za info ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: klik na tu "link" ikonku vpravo te na nej hodi. Nebo na tri pomlcky za nickem, ty vedou na to same.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Pokud na něj někdo reagoval, tak se k němu dá přes tu reakci nalistovat, ale pokud na něj nikdo nereagoval, tak se k němu nedostanu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Když už jsem v těch nápadech na zlepšováky:

    Když dohledávám v diskuzi nějakej příspěvek a ten dohledanej příspěvek je například z roku 2020 - bylo by fajn mít možnost ho "rozkliknout" s tím, že by se "nalistoval" do té doby

    Teď když ho dohledám a chci se podívat, co tam k tomu kdo psal, tak mi nezbývá než se tam postupně prolistovat, což u diskuzí s velkou frekvencí příspěvků, radši vzdám :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: jo o tom vim, myslel jsem implementovat to do jednotlivých diskuzí
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: Tohle jde v last, ale je to casove limitovane
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Měl bych takovej nápad na jeden zlepšovák - přidat do diskuzí možnost vyfiltrovat příspěvky, kterým jsem dal palec - (rated_by_me=true)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Takový zádrhel v tagu code

    Když to napíšu takhle hned za počáteční tag, tak mi to uřízne začátek kódu (cca 12 znaků), když dám na začátku nový řádek, tak to funguje. Zlobí to jak v náhledu, tak i v odeslané zprávě

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LOVE_DALI: Já jsem si pro to udělal plugin do Chromu. Stejně tak i pro náhled a podporu markdownu. Kdybych nebyl línej a učesal to, tak bych to i zveřejnil... 🙈
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Šlo by nainplementovat Control + Enter na posílání příspěvků?
    Zkratku požívám skoro všude, mail, Jira, Teams... :)
    V3S
    V3S --- ---
    neslo by dat do nastaveni vypnuti hlasky o tom, ze uzivatel uvidi muj palecek dolu? je mi to celkem jedno, podvedome me to odrazuje, ale vlastne si myslim, ze by bylo fer, abych ke vsem pristupoval stejne, kdyz uz jsem se jednou rozhod to minusko dat ;)

    (snazil jsem se to vyfiltrovat, ale nejak je toho prilis moc ke cteni .... tak me kdyztak odkazte, pokud to uz probehlo)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KOMPAS: Teď jsem si úplnou náhodou všiml, že se možná něco podobného stalo tady v tom mém starém inzerátu:

    [Huawei EchoLife HG622u xDSL Wi-Fi router s VDSL2 splitterem od O2 zdarma]
    NYX
    NYX --- ---
    Opravim, no :-)
    NYX
    NYX --- ---
    Fascinujici 🤭
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam