• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: aha, tak to jsem neznal - díky za info ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: klik na tu "link" ikonku vpravo te na nej hodi. Nebo na tri pomlcky za nickem, ty vedou na to same.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Pokud na něj někdo reagoval, tak se k němu dá přes tu reakci nalistovat, ale pokud na něj nikdo nereagoval, tak se k němu nedostanu
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Když už jsem v těch nápadech na zlepšováky:

    Když dohledávám v diskuzi nějakej příspěvek a ten dohledanej příspěvek je například z roku 2020 - bylo by fajn mít možnost ho "rozkliknout" s tím, že by se "nalistoval" do té doby

    Teď když ho dohledám a chci se podívat, co tam k tomu kdo psal, tak mi nezbývá než se tam postupně prolistovat, což u diskuzí s velkou frekvencí příspěvků, radši vzdám :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NYX: jo o tom vim, myslel jsem implementovat to do jednotlivých diskuzí
    NYX
    NYX --- ---
    LORD_DE_SEIS: Tohle jde v last, ale je to casove limitovane
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Měl bych takovej nápad na jeden zlepšovák - přidat do diskuzí možnost vyfiltrovat příspěvky, kterým jsem dal palec - (rated_by_me=true)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Takový zádrhel v tagu code

    Když to napíšu takhle hned za počáteční tag, tak mi to uřízne začátek kódu (cca 12 znaků), když dám na začátku nový řádek, tak to funguje. Zlobí to jak v náhledu, tak i v odeslané zprávě

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LOVE_DALI: Já jsem si pro to udělal plugin do Chromu. Stejně tak i pro náhled a podporu markdownu. Kdybych nebyl línej a učesal to, tak bych to i zveřejnil... 🙈
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Šlo by nainplementovat Control + Enter na posílání příspěvků?
    Zkratku požívám skoro všude, mail, Jira, Teams... :)
    V3S
    V3S --- ---
    neslo by dat do nastaveni vypnuti hlasky o tom, ze uzivatel uvidi muj palecek dolu? je mi to celkem jedno, podvedome me to odrazuje, ale vlastne si myslim, ze by bylo fer, abych ke vsem pristupoval stejne, kdyz uz jsem se jednou rozhod to minusko dat ;)

    (snazil jsem se to vyfiltrovat, ale nejak je toho prilis moc ke cteni .... tak me kdyztak odkazte, pokud to uz probehlo)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KOMPAS: Teď jsem si úplnou náhodou všiml, že se možná něco podobného stalo tady v tom mém starém inzerátu:

    [Huawei EchoLife HG622u xDSL Wi-Fi router s VDSL2 splitterem od O2 zdarma]
    NYX
    NYX --- ---
    Opravim, no :-)
    NYX
    NYX --- ---
    Fascinujici 🤭
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SPIKE411: hezký nález, to nejspíš ničí HTML parser; zajímavé je, že to nějak závisí na tom linku samotném, protože s některými URL to nefunguje

    Podobná chyba se projeví, když poznámka obsahuje jediný řádek s textem začínajícím na jméno některého tabulkového tagu, například:
    table libovolný text

    thead libovolný text

    tbody libovolný text

    tr libovolný text

    td libovolný text

    Třeba z "td libovolný text" se po stisku tlačítka HTML stane:
    
    <td libovolný text<table libovolný="" text<="" nyx-br="">
    </table>
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Divný, dal jsem si do bloku
    Math
    https://abuseofnotation.github.io/category-theory-illustrated/

    A to „th“ z „Math“ se po uložení změní na „>“.
    (Změní se to teda i v tom editovatelném obsahu, na obrázku jsem to přepsal zpátky, ale po uložení se to zase změní.)

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Včera se mi to stalo asi třikrát, obvykle si s vícero lidmi nepíšu, ale vždycky jsem napsala text do okna, ten zmizel... a ve zprávách to bylo odeslané někomu jinému. Fakt docela opruz :D
    V jednu chvíli jsem znejistěla, protože jsem zavřela okno a poslalo se to správné osobě... ovšem potom to znovu naskočilo špatně :D
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Aaaah, tohle konecne zni jako neco co se da reprodukovat :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Narazila jsem na zajímavý bug... pokud si píšu ve vyskakovacím chatovacím okně a napíše mi mezitím někdo jiný, tak i když píšu do správného chatovacího okna, zpráva se mi odešle jinam.
    To samé, pokud nějaké chatovací okno zavřu a pak píšu do jiného, pošle se to tomu, jehož okno jsem zavřela.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: Taky Vodafone mobil.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Což mi říkal tedy i taxikář, že měl třeba i hodinové výpadky s vodafonem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam