• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Opraveno.

    Ale tohle je teda pekne debilni url :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tady v holém odkazu mi to lomítka / za otazníkem ? změní na %2F resp. %2F= na konci (jak v textu, tak v href)

    Audio Science Review (ASR) Forum
    https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads%2Fmarantz-cinema-70s-avr-review.50334%2F=

    odkaz v tagu a se nerozbije
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NYX: Tak to by mi stačil megabajt. :-( Právě proto to dávám přímo a ne z YouTube (ale i z Vimea), protože tuhle věc prostě nedá - to by byl rozmazaný flák. Takhle to "zprasí" Vimeo a to je o třídu lepší jak YouTube: https://vimeo.com/894056355
    NYX
    NYX --- ---
    HOWKING: To hazej na YT a linkuj z nej :)
    SITH
    SITH --- ---
    jaké podmínky musí splnit požadavek na založení diskuze? viz tento požadavek od Mlíkárny

    [MLIKARNA @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    22DAEMON: Jj, mám dojem, že dřív v tom prémiovkovém newsletteru byla informace kde tohle číslo člověk najde, ale teď už to tam není, takže jsem to taky asi pět minut hledal. Takže bych se přimluvil za to, aby "máte prémiovku na dalších X dnů" bylo buď součástí newsletteru, nebo v Osobní rovnou pod uživatelským ID nebo třeba Osobní - Nastavení - sekce Následující nastavení se týkají pouze prémiové verze. což jsou všechno místa, kde jsem to tak nějak intiuitivně hledal daleko dřív než na úvodní stránce (kterou vlastně vůbec nepoužívám).
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NYX: dík, už vidím, neměl jsem ji, tak nikde nebylo nic napsané, aspoň na té stránce prémiovky by mohlo být napsáno "aktuálně nemáte prémiovku" nebo "máte prémiovku na dalších 450 dnů" :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    22DAEMON: Uvodní stránka vpravo. Jinak je ještě takové poznávací znamení, pokud se ti objevují na stránce reklamy, tak přémiovku nemáš ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    22DAEMON: Na uvodni strance
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Možná jsem slepej, ale kde si o sobě najdu jestli mám prémiovku a do kdy mi platí?
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Mysleno technicky. Ale poznamdnam si a pripadne mrknu
    NYX
    NYX --- ---
    BAAL: Jezis tak to po moji pameti chces moc, ale mam takove tuseni, ze tam nejaky duvod byl 🤷🏻‍♂️
    BAAL
    BAAL --- ---
    Ahoj,

    Omlouvám se, zda už se to tu rešilo, zda je to knowbug, nebo feathure pokud je to tak tak mě kopněte, ale je známo, že odpovědi ignorovaným se v pořádku skrývají v diskuzích ale zobrazují se v posledních? Je v plánu toto upravit nebo je to chtěné chování, protože proto?
    NYX
    NYX --- ---
    DEFILA: Nerozumim otazce 🤷🏻‍♂️
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Čistě ze zvědavosti, proč mi info z vyhledávání zobrazuje, že proběhlo v 2022/-2023, když jsem tu otravoval mnohem delší dobu? :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ESTEN: treba apostrof u atributu tagu ;-)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: cool. Uz je to skoro dvacet let, co se prohlizece vydaly cestou "zobrazime kazdou sracku za kazdou cenu", a dividendy sklizime do ted...
    NYX
    NYX --- ---
    AAAAAAAAAAAAA! Nektere html entity se prevadi i kdyz tam neni strednik na konci a ta knihovna se zamerne "chova jako prohlizec" :-/ Novy html standard dela stredniky povinne, ale "legacy reasons". Ja se z toho...
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm, tak tohle neni chyba u me. Nahlaseno "nahoru". Lehce jsem nakoukl primo do jejich kodu ale uplne nic tam nebije do oci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    &curren přepisuje na ¤ při generování linku z prostého textu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam