• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VANEK
    VANEK --- ---
    FRDK: To je UX na dvě věci, doslova: rozdíl je tak slabý, že si nezapamatuju, jestli to má znamenat nový příspěvek (což by dávalo logiku spíš), nebo náhled. Býval jsem leta zvyklý na to, že náhled neměl červený čas :-(

    Což mi připomíná, že na mobilu (nastojato) je často čas zakryt zbytečným "X odpovědí", takže jak zoufale skrolluju dolů, kde nové začínají, často to přehlédnu nebo se spletu.
    FRDK
    FRDK --- ---
    VANEK: Liší se barvou, ne..?

    VANEK
    VANEK --- ---
    Do prkýnka, proč se teď Náhled příspěvku (ve skinu forest4) od skutečného Odeslat liší jedině tím, že potom vyskočí žluté okýnko "příspěvek odeslán" úplně jinde, než se člověk dívá?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Opraveno.

    Ale tohle je teda pekne debilni url :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Ha! Vůbec jsem nevěděl, že to mám zapnutý :)

    Dík! :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: to ale neni ficura pro socky. za tu musis platit krvi nebo bitcoinem
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    V narkoplejbojově brejku nevidím skoro žádné posty, ačkoli v DI se mám jen s někým.

    Například dnes vidím tohle (viz pic). Jenže Excite, Zsis, Brkodlak, Har4nt nebo Praashek nejsou v DI a jinde je normálně vidím.

    WTF?

    [narkoplejbojův brejk - mrdání je pro smažky, frajeři neska všichni jedou pecky a šlehaj si jak mrdky vole... Rozšlehaný ruce - otevřený srdce]

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Vlastni skiny? Ikonka nahore vedle id jak byla leta letouci?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ELIDOR: vitej ve světě Unicode:
    Unicode Character 'OWL' (U+1F989)
    https://www.fileformat.info/info/unicode/char/1f989/index.htm
    Unicode Character 'LARGE GREEN CIRCLE' (U+1F7E2)
    https://www.fileformat.info/info/unicode/char/1f7e2/index.htm
    Unicode Character 'LARGE ORANGE CIRCLE' (U+1F7E0)
    https://www.fileformat.info/info/unicode/char/1f7e0/index.htm
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prekvapilo me (a zrejme to je od zacatku?). ze copy/paste z webu prebira i odrazky v tomhle formatu:

    🦉..
    🟢..
    🟠..

    u rady jinych jsem dosud vnimal spis chybejici obrazek ...
    atd, nevim, ale asi diky .. snad to nezacnou lidi placat do kazdeho radku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Porad debilni dotaz, ale ja na nyx mirne zanevrel, kdyz jsem nemohl nastavit vlastni skiny. Porad to nejde?
    Jako nefunguje spousta, spousta veci, ktere pred upgradem sly, s tim se smirim, ale neco tak banalniho jako vlastni css?
    (A ano, chci to pouzivat ve vic prohlizecich a na vic pocitacich, takze nejake workaround na pevno v prohlizeci je blbost.)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jakoby nebylo jedno, čím si člověk to giga (což dnes už také není moc) vyčerpá…
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    To je neskutečná buzerace to omezení videa na 10 MB (a to kurva totálně přesně, ani bit navíc) Příště už nezaplatím. Seru na to.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NJAL:
    LORD_DE_SEIS:
    Mně to taky nejde. Ani když tam zadám jiné slovo, třeba "Meyer", tak to tento nenabídne, ale jiný kde je také Meyer, zobrazí.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NJAL: mně to najde, takže chyba bude jinde

    NJAL
    NJAL --- ---
    Fototrziste, kdyz do vyhledavaneho textu zadam "primoplan", nezobrazi se nasledujici inzerat:

    [FUZZSTORTION @ tržiště / foto a video]
    TOFI
    TOFI --- ---
    QWWERTY: ok chapu, jsem o tom "URL signature expired" nevedel, tak pak je to fakt blby to z fb/th linkovat, skoda no
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOFI: coz se ale nestava plosne ... priklad - kdyz otevru ustav a posunu se na posledni stranky (duben 2019), tak se spousta obrazku porad nacita - imgur, tumblr, reddit, bb.co
    samozrejme, ze nejaky link rot je prirozeny, ale 100% obsahu z dane domeny vetsinou prestane fungovat jenom kdyz rozbiji stary API nebo zanikne cely web


    zatimco meta (fb/ib/threads) naschval dela URL na obrazky s expirujicim podpisem, aby 100% vyloucili jakoukoliv sanci, ze link starsi nez X dnu bude fungovat
    viz QWWERTY - URL co jsi linkoval nevydrzel fungovat ani 10 dnu
    TOFI
    TOFI --- ---
    QWWERTY: a kdyz ten obrazek nekdo linkuje treba z twitteru (X) nebo jine sluzby, coz jde, a pak to smaze, to nevadi ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam