• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    prekvapilo me (a zrejme to je od zacatku?). ze copy/paste z webu prebira i odrazky v tomhle formatu:

    🦉..
    🟢..
    🟠..

    u rady jinych jsem dosud vnimal spis chybejici obrazek ...
    atd, nevim, ale asi diky .. snad to nezacnou lidi placat do kazdeho radku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Porad debilni dotaz, ale ja na nyx mirne zanevrel, kdyz jsem nemohl nastavit vlastni skiny. Porad to nejde?
    Jako nefunguje spousta, spousta veci, ktere pred upgradem sly, s tim se smirim, ale neco tak banalniho jako vlastni css?
    (A ano, chci to pouzivat ve vic prohlizecich a na vic pocitacich, takze nejake workaround na pevno v prohlizeci je blbost.)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jakoby nebylo jedno, čím si člověk to giga (což dnes už také není moc) vyčerpá…
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    To je neskutečná buzerace to omezení videa na 10 MB (a to kurva totálně přesně, ani bit navíc) Příště už nezaplatím. Seru na to.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    NJAL:
    LORD_DE_SEIS:
    Mně to taky nejde. Ani když tam zadám jiné slovo, třeba "Meyer", tak to tento nenabídne, ale jiný kde je také Meyer, zobrazí.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    NJAL: mně to najde, takže chyba bude jinde

    NJAL
    NJAL --- ---
    Fototrziste, kdyz do vyhledavaneho textu zadam "primoplan", nezobrazi se nasledujici inzerat:

    [FUZZSTORTION @ tržiště / foto a video]
    TOFI
    TOFI --- ---
    QWWERTY: ok chapu, jsem o tom "URL signature expired" nevedel, tak pak je to fakt blby to z fb/th linkovat, skoda no
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOFI: coz se ale nestava plosne ... priklad - kdyz otevru ustav a posunu se na posledni stranky (duben 2019), tak se spousta obrazku porad nacita - imgur, tumblr, reddit, bb.co
    samozrejme, ze nejaky link rot je prirozeny, ale 100% obsahu z dane domeny vetsinou prestane fungovat jenom kdyz rozbiji stary API nebo zanikne cely web


    zatimco meta (fb/ib/threads) naschval dela URL na obrazky s expirujicim podpisem, aby 100% vyloucili jakoukoliv sanci, ze link starsi nez X dnu bude fungovat
    viz QWWERTY - URL co jsi linkoval nevydrzel fungovat ani 10 dnu
    TOFI
    TOFI --- ---
    QWWERTY: a kdyz ten obrazek nekdo linkuje treba z twitteru (X) nebo jine sluzby, coz jde, a pak to smaze, to nevadi ?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CUKI: Pomůže najet myší na jiný odkaz, ten se pak objeví, a když myši zase odjedeš, už normálně zmizí.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TOFI: well... zda se, ze tebou linkovany obrazek, potvrdil teorii: "URL signature expired"
    CUKI
    CUKI --- ---
    Bug, který se objevuje čím dál častěji. Přejetím myši se mi otevře okno, leč ne vždy mi zmizí. Nefunguje ani odscrolovat.
    prohlížeč FF

    L4MA
    L4MA --- ---
    dovolil bych se opet preptat, jak slozity by bylo implementovat ignore v trzisti? ja ten fotoobraz pana Kodeta ani auticka z popelnice fakt nechci, i presto ze jsou k mani uz nekolik let, a obnovujou se co tejden. :D

    [JIŘÍ KODET / 1937 - 2005 /]
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Drobný bug, když rozkliknu ten horní ukazatel v místnosti, že jsou nové příspěvky, tak u těch nově načtených příspěvků vidím i ikonku Koše na smazání, viz NAGASAWA. Ta ikonka naštěstí nefunguje, ale asi by tam neměla být :)

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: O chat nejde. Jde o to, abych když se koukám v app na notifikace a mám jich víc z různých příspěvků, tak abych tam některé neviděl. O některé plusíčky prostě nestojím. Typicky o pluska z NSFW auditek, kde těch plusů bývá fakt hodně.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: S vypnutým chatem mi tam akorát skáče číslíčko, ale notifikace neotravují
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: tak já to zase zkusím s jedním přáním, když jsou ty Vánoce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam