• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NYX: Omlouvam se, ze se s tim otravne pripominam - ale nemas prosim chut nekdy mrknout na ty 2D ankety?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Neuměl by někdo udělat proper dark skin? Ten současnej mě nevyhovuje. Bral bych něco bez barev, jen černá a stupně šedi :) Ale neumim to asi udělat.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jo a nějak zlobí transfer z horního search baru na search stránku.

    Když zadám string "Ahoj @greatdrake" a odklepnu tak to asi nenaparsuje správně, protože to výsledky nerozhodí mezi obě search okénka

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Dotaz - to, že když kliknu na nějaký příspěvek v Last (a navštívím daný klub) překvapivě nevede k tomu, že pak ten klub vidím v historii, je záměr?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    JARDABEREZA: Tak přijmi názor pamětníků, že to je úplně naprd.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    JARDABEREZA: prijde mi dobry, kdyz nekdo po par letech konecne odpovi!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JARDABEREZA: no ono je to tu právě super přehledný. Kolikrát přijdeš do diskuze po několika dnech nebo týdnech a to datum i čas zorientujou.
    A je to výhoda nyxu proti jiným sociálním sítím, který jsou strašně nepřehledný kvůli těmhle "vychytávkám"
    PES
    PES --- ---
    VON_GILOTINE: kdyby měl xyx důsledně v kód nějaký "obal" funkce pro datum a čas, mohlo by se to volit dle gusta uživatele jako relativní či absolutní časová vzdálenost ;-)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    VON_GILOTINE: Ne, nepamatuji. Nejsem pamětník co sem chodí 20 let. :-D Možná tak 2 roky? Účet je starší, ale několik let jsem ho nepoužíval vůbec.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tvl ty si nepamatujes dyz to nyx bez oznameni takto zavedl a bylo to absolutnj fiasco ktere zasadne narusilo dynamiku i zpetnou smusluplnost diskuzi

    Ze te ruce nesvrbi vubec to privolavat
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    IDLE: Tak je pravda, že já třeba kolikrát nevím kolikátý den v měsíci nebo v týdnu zrovna je... protože to moc nepotřebuji vědět přesně, takže mě se v tom orientuje hůř.
    Pro lidi, kteří jsou zvyklí pracovat s kalendářem každý den a jejich život se řídí podle kalendáře to asi bude jednodušší způsob.
    IDLE
    IDLE --- ---
    IDLE: Teď nevím, jestli jsem to řekla srozumitelně, ale jde mi o to, že se údaj uvedený u příspěvku nemění. Pak se mi v tom líp orientuje.
    IDLE
    IDLE --- ---
    JARDABEREZA: Mně se prostě líp orientuje ve stabilních hodnotách. A když si třeba pamatuju, že něco proběhlo včera dopoledne nebo v neděli, tak nemusím přemýšlet, kolikátého je nebo kolik přesně hodin a přepočítávat to.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    IDLE: Jo to mě taky občas otravuje... ale ty si tu přednost můžeš naprogramovat pokud jí potřebuješ víc. Třeba na dva údaje.
    Např. 1d 15h
    nebo 3h 14m
    1m 27d

    Ale to co je přes rok tam by to celé datum klidně dal.
    Pokud mi stačí hrubá přenost na úrovní dnů, tak oči musí vždycky naskenovat prostředek data pro každý řádek a pak můžu půlku přeskočit, ale musím se z nějakého důvodu rozhodnout proč a jakou přesnost chci. Místo toho abych viděl a hned věděl. Občas se mi v diskuzích někde jinde stalo, že jsem na něco odpovídal, abych pak zjistil, že to je pár let staré :-D

    Asi tu změnu neprotlačím :-D, ale jako někdo kdo dělal webdesign mě zajímá, jak to lidi vnímají. Anebo to dát na zkoušku a pak o tom hlasovat.
    IDLE
    IDLE --- ---
    JARDABEREZA: Pokud to stačí hrubá přesnost, tak ani nemusíš porovnávat všechna.

    Zato u "one day ago" ani nevím, jestli to bylo včera, nebo předevčírem.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    ESTEN: proč ne? Já si takhle musím vzít 6 různých čísel u příspěvku a porovnat je s jinými 6 čísly dnešního data, abych z toho dostal nějakou představu jak dlouho tam ten příspěvek cca visí. Vidět to jedno číslo rovnou mi šetří čas a je to přehlednější. Nyx není účetní program, ani tu nepodepisujeme smlouvy. Většinou ty časy není třeba znát do detailu přesně.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    VANEK: Nejen na mobilech
    VANEK
    VANEK --- ---
    JARDABEREZA: To bývá na mobilech jen k zlosti.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    JARDABEREZA: jen to prosim ne :)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    VANEK: Taky by ten čas mohl být relativní... např. "před 5 minutami", "před hodinu" a na najetí ukázat přesný čas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam