• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TUILE
    TUILE --- ---
    dotaz.
    trissie na me reagovala v pracovnim auditku, ale ja to nemam v notifikacich.
    to je ficura, kdyz se prepise id na jinej text?

    TUILE
    TUILE --- ---
    JARDABEREZA: treba i proto, ze neaktualizovana stranka bude mit absolutne neaktualni hodnoty.
    otevres tri taby, prectes jeden, des na obed, zaklapnes komp, otevres to v osm vecer a mas porad otevrenej starej tab, kde sviti stari prispevku 5 minut, pritom to tam lezi trictvrte dne.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: Mrknu na to.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Parser URL má něco proti odkazům z homepage Seznamu? To dělají ta rovnítka?
    [VANEK @ Věci Veřejné - world edition /USA/UK/EU/AUS/CHINA/RUS]
    KEJML
    KEJML --- ---
    VON_GILOTINE: Z mýho pozorování, pokud je to link na konkrétní příspěvek, tak se to chová, jako by člověk v diskuzi vůbec nebyl - neobjeví se v historii, nezmění se označení nepřečtených. Pokud ji člověk chce přidat do historie, musí se doklikat/doskrolovat na nejnovější příspěvek v ní

    Pokud je to ale link na celou diskuzi, tak ji to prostě otevře, jako by na ni člověk šel třeba ze sledovaných.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREATDRAKE: tohle sleduju uz asi dva roky nejmin. Funguje to velmi podivne. Cca v polovine pripadu. Stava se mi to zasadne omylem na mobilu a vzdy se modlim at tam naka ta debilni diskuze neskonci a neotravuje mi dva mesice v historii.
    Podivnejsi obcas je ze se stane i ze vlezes do diskuze co mas v historii i sl3dovanych a neodecte ti to neprectene.
    Zaroven to jakym zpusobem cloveku co omylem klikne na link v diskuzi kde ma treba 150neprectenych a cau sbohem ted si musis najit konec sam pac najednou precteno vse je fakt extremne obtezujici...

    To same kdyz omylem tuknes jinam pri rozepsane odpovedi, nikdy se to neulozi. Otresny.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JARDABEREZA: U rozšíření si můžeš nastavit, z jakých webů smí číst :)

    Custom Style Script:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: Ping! :)

    Šly by přidat skiny?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: Počkáme co na to Nyx, zatím díky!
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: V Chrome/Brave jsem měl extension na přidání vlastních stylů i skriptů do libovolné stránky. To by fungovalo. Ale rozšířeních co můžou číst cokoliv z libovolného webu se snažím mít co nejméně. Protože to pak můžou poslat dál kamkoliv.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: V nastavení nevidím možnost nahrání vlastního skinu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: Vůbec netuším hele :) Já dělám 3D a animace a o tomhle vím tužku :)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: Co ode mě budeš potřebovat? CSS styly? Dá se to tady někam nahrát?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, zajímavý.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SALVATOR: Jestli je to ta poslední založená, tak tu žádost o založení jsem tam viděla (někdy nedávno, možná včera) a teď už ji nevidím taky. Takže je možná smazaná?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NAVARA: Taky tak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SALVATOR: Mne v DI nemá a taky ji tam nevidím :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: No jasně, prostě proper dark skin:)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: Můžu něco zkusit... u černých skinů většinou nefunguje, když rámečky elementů jsou hodně kontrastní, např. stejnou barvou jako text. Taky je potřeba snížit kontrast mezi pozadím a textem. Černá na bílé není problém, ale bílá na černé se vypálí do očí. :-D Takže se spíše dělá tmavě šedé pozadí, světle šedý text.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Právě sem koukal do [nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] a všimnul sem si založení diskuze, jejíž žádost o založení sem tam vůbec neviděl. Majitelem je ID, který mě má v DI, takže to bude ten důvod. Přijde mi že to moc nedává smysl, naopak v místech jako [nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] bych čekal, že všichni uviděj všechno. A navíc, zrovna na tohle bych mu to plus klidně rád dal, ať sou naše vztahy jinak jakýkoliv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam