• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JARDABEREZA: U rozšíření si můžeš nastavit, z jakých webů smí číst :)

    Custom Style Script:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: Ping! :)

    Šly by přidat skiny?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: Počkáme co na to Nyx, zatím díky!
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: V Chrome/Brave jsem měl extension na přidání vlastních stylů i skriptů do libovolné stránky. To by fungovalo. Ale rozšířeních co můžou číst cokoliv z libovolného webu se snažím mít co nejméně. Protože to pak můžou poslat dál kamkoliv.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: V nastavení nevidím možnost nahrání vlastního skinu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: Vůbec netuším hele :) Já dělám 3D a animace a o tomhle vím tužku :)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: Co ode mě budeš potřebovat? CSS styly? Dá se to tady někam nahrát?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, zajímavý.
    IDLE
    IDLE --- ---
    SALVATOR: Jestli je to ta poslední založená, tak tu žádost o založení jsem tam viděla (někdy nedávno, možná včera) a teď už ji nevidím taky. Takže je možná smazaná?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NAVARA: Taky tak.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SALVATOR: Mne v DI nemá a taky ji tam nevidím :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JARDABEREZA: No jasně, prostě proper dark skin:)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRK_R23: Můžu něco zkusit... u černých skinů většinou nefunguje, když rámečky elementů jsou hodně kontrastní, např. stejnou barvou jako text. Taky je potřeba snížit kontrast mezi pozadím a textem. Černá na bílé není problém, ale bílá na černé se vypálí do očí. :-D Takže se spíše dělá tmavě šedé pozadí, světle šedý text.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Právě sem koukal do [nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] a všimnul sem si založení diskuze, jejíž žádost o založení sem tam vůbec neviděl. Majitelem je ID, který mě má v DI, takže to bude ten důvod. Přijde mi že to moc nedává smysl, naopak v místech jako [nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade] bych čekal, že všichni uviděj všechno. A navíc, zrovna na tohle bych mu to plus klidně rád dal, ať sou naše vztahy jinak jakýkoliv.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NYX: Omlouvam se, ze se s tim otravne pripominam - ale nemas prosim chut nekdy mrknout na ty 2D ankety?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Neuměl by někdo udělat proper dark skin? Ten současnej mě nevyhovuje. Bral bych něco bez barev, jen černá a stupně šedi :) Ale neumim to asi udělat.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jo a nějak zlobí transfer z horního search baru na search stránku.

    Když zadám string "Ahoj @greatdrake" a odklepnu tak to asi nenaparsuje správně, protože to výsledky nerozhodí mezi obě search okénka

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Dotaz - to, že když kliknu na nějaký příspěvek v Last (a navštívím daný klub) překvapivě nevede k tomu, že pak ten klub vidím v historii, je záměr?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    JARDABEREZA: Tak přijmi názor pamětníků, že to je úplně naprd.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    JARDABEREZA: prijde mi dobry, kdyz nekdo po par letech konecne odpovi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam