• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    To bude asi tohle…

    Shortening the Let's Encrypt Chain of Trust - Let's Encrypt
    https://letsencrypt.org/2023/07/10/cross-sign-expiration.html
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NYX: To by kupodivu mohlo sedět - lidi se starým Androidem hlásí nějaké chyby spojené se sítí...
    NYX
    NYX --- ---
    Nic co by mohlo ovlivnit aplikaci myslim 🤷🏻‍♂️

    Jen jsem mezi aplikaci a nginxem pred ni presel z tcp na unix socket.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PES: jj, byl kratky vypadek a na homepage poznamka od NYXe, ze bude tusim menit nejaky config ... tak jsem zvedavy, co se vlastne menilo :)
    PES
    PES --- ---
    QWWERTY: vybavuji si jen nějaký větší výpadek (co měl být jen krátký, ale nebyl), že to nefungovalo vůbec s chybovou hláškou, ale neměřil jsem délku výpadku... ovšem odpovídalo by to době, kde začali ti postižení zjišťovat problémy...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ciste pro moji zvedavost - co za zmeny se to v tydnu nasazovalo, ze to rozbilo nyxdroid na A6?
    viz diskuze v [nyxdroid - android klient pro nyx]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VON_GILOTINE: ctes to správně, tady fnukas zbytecne. "dalsi"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Aha takze vinou random hate proti hlasu mi auditko zalozeno n3bude aniz by k tomu byl jakykoliv duvod. A zadne vysvetleni mi podano nebude. Aha.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Již nejde poslat zpráva více uživatelům najednou, když jejich ID napíšu oddělená čárkou (Což už nejde kvůli implicitnímu omezení na délku v inputboxu ve zprávách), to je záměr nebo chyba?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Neb9j vsimnul sem si ze sem privolal dalsi random haters co hlasujou proti aniz tusi cokoliv.
    Jakoby se nezalozila i fora kde bylo x proti vic nez pro.
    CROSS
    CROSS --- ---
    VON_GILOTINE: komise ti tam u toho hlasuje, čímž si i odpovídáš na tu úvodní otázku. :-]
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    W t f, ty to myslis vazne, prosim ukaz mi kde jsou guidelines a jine ktere zakazuji toto. A tady je jako nekde naka komise ktera si narokuje posuzovat vhodnost ci nevhodnost nazvu?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE: U privátu snad, ale u veřejného klubu?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nazev je dan fenomenem kde je to soucast estetiky, zaroven do toho je komu hodne ze
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE: U toho tvého imho vymýšlení nějaké decentního důvodu, abys navrhnul použitelnější název :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    In other words, relace k zalozeni ci nezalozeni je rovna nule
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    VON_GILOTINE: ohledne hlasovani tusim, ze jde o nastroj pro lidi s komplexem, aby mohli davat nekde minusy a citili se zas o neco silnejsi s tim, ze ovlivnuji chod sveta kolem nich ...
    jinak efekt nevidim, kdo chce, da palec, kdo nechce, at tam neleze a existenci ignoruje.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tusi nekdo jak a proc trva nahodne dlouhou dobu zalozit auditko? A k cemu je to hlasovani vubec..
    V3S
    V3S --- ---
    RAINBOF: to je skoda ... spousta za me zabavnejch a uzitecnejch featur mizi - news feed, statusy, notepad to prezil s odrenejma usima .. spousta veci, ktery by tu vubec bejt nemusely, jako pop-up chat, hazeni kostkou, variace ruznejch ignoru aj. je udrzovana ... neprijde mi, ze by to byl tak velkej dyl, aby se nemohlo vyjit vstic i staromilcum, ktery to tady cenej, protoze je to 20 let stejny a nehraje si to na naky fejsbucky

    treba ted nedavno jsem zjistil, ze v udalostech si nemuzu rozkliknout letacek do novyho okna ani si ho ulozit, aniz bych se hrabal v kodu, a rikal jsem si k cemu je to sakra dobry? to ma bejt user-friendly?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    V3S: taky je me to lito. Ale takovej je zivot.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam