• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VON_GILOTINE: U toho tvého imho vymýšlení nějaké decentního důvodu, abys navrhnul použitelnější název :D
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    VON_GILOTINE: ohledne hlasovani tusim, ze jde o nastroj pro lidi s komplexem, aby mohli davat nekde minusy a citili se zas o neco silnejsi s tim, ze ovlivnuji chod sveta kolem nich ...
    jinak efekt nevidim, kdo chce, da palec, kdo nechce, at tam neleze a existenci ignoruje.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tusi nekdo jak a proc trva nahodne dlouhou dobu zalozit auditko? A k cemu je to hlasovani vubec..
    V3S
    V3S --- ---
    RAINBOF: to je skoda ... spousta za me zabavnejch a uzitecnejch featur mizi - news feed, statusy, notepad to prezil s odrenejma usima .. spousta veci, ktery by tu vubec bejt nemusely, jako pop-up chat, hazeni kostkou, variace ruznejch ignoru aj. je udrzovana ... neprijde mi, ze by to byl tak velkej dyl, aby se nemohlo vyjit vstic i staromilcum, ktery to tady cenej, protoze je to 20 let stejny a nehraje si to na naky fejsbucky

    treba ted nedavno jsem zjistil, ze v udalostech si nemuzu rozkliknout letacek do novyho okna ani si ho ulozit, aniz bych se hrabal v kodu, a rikal jsem si k cemu je to sakra dobry? to ma bejt user-friendly?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    V3S: taky je me to lito. Ale takovej je zivot.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    V3S: no, ja se nyxe ptal zda to zvazuje a myslim ze rekl jen neco jako "ne"
    V3S
    V3S --- ---
    RAINBOF: ach jo, smutnej pribeh ... a vi se proc?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    V3S: custom status uz neni vubec ne
    V3S
    V3S --- ---
    chtel jsem se zeptat na custom status ... to uz vubec neni nebo jenom v premiovce? nasel jsem naky dotazy tri roky zpatky ...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    QWWERTY: Měl jsem neurčitý pocit, že se to tady už možná někdy řešilo, ale nepodařilo se mi to dohledat, díky!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KOMPAS: dekuji ti, za detailni postup .. ja to tehdy neumel tak dobre popsat a NYX mi jenom odepsal, ze se mu to nedari zreprodukovat [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    s tvym postupem se mi to povedlo :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Jdu do klubu s dlouhým záhlavím, například [Duolingo]
    V oblasti záhlaví je dole volba Rozbalit záhlaví, která by v tomto okamžiku normálně fungovala
    Napíšu do vstupního pole tolik řádků (nebo prostě odentruju), až se vstupní pole zvětší, čímž se zvětší i oblast záhlaví
    Kliknu na Rozbalit záhlaví
    Záhlaví se rozbalí, ale nikoliv standardně zvětšením boxu záhlaví směrem dolů, ale bez zvětšení "podteče" pod prvky a pod příspěvky, viz obrázek

    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: tak ted. mam ufo v ignoru. post od nej - novej v bookmarks, post co na nej reaguje - novej v bookmarks. v diskuzi nic.

    [narkoplejbojův brejk - mrdání je pro smažky, frajeři neska všichni jedou pecky a šlehaj si jak mrdky vole... Rozšlehaný ruce - otevřený srdce]

    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: nn
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Nemam tuseni. Nemas v te diskuzi pravo mazat, ze bys tam videl vse?
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: jakym zpusobem bych ti to mohl ukazat, az se to stane? kdyz na ten novej kliknu a v diskuzi pak neni?
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Ted jsem to zkusil a novy mi to neudelalo.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: nefunguje, prispevky od ignorovanych udelaj ve sledovanych novyka.
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: V sledovanych/historii nebo to upozorneni nahore kdyz jsi uvnitr v diskuzi? To prvni by podle me melo fungovat. To druhe je trochu problem, ta notifikace je pro celou diskuzi stejna a vlastne neni jasne jaci uzivatele ji dostanou, takze by se to muselo filtrovat pak jeste na frontendu a to nevim jestli se mi chce delat.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SITH: +100
    SITH
    SITH --- ---
    co kdyby nyx dokázal zjistit, že nový příspěvek v dané diskuzi je od někoho koho mám v ignore a tudíž mi jej neukázal jako +new příspěvek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam