• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Coz neresi linkovani odjinud
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    22DAEMON: Zkusil jsem nahrát obrázek 1×50000px a nyx ho zmenšil na 1×1200px
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    PJOTRIK: jde o celkovou kulturu takového klubu, podobně jako mají některé sociální sítě prostě jen náhled delších postů, navíc je lepší mít kompletní obsah tady na nyxu než se následně prát se zdrojem (který typicky vyžaduje přihlášení, cookies souhlas, zakázat notifikace, počkat na konec fullscreen reklamy, a pak nascrollovat mezi těmi dalšími inline reklamami na správné místo v obsahu, kde skončil příspěvek na nyxu)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PJOTRIK: na mobilu neni videt zes tam dal neco gigantickyho.
    Apely na odkazy na obrazky moc nefungujou
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    22DAEMON: a nestaci proste takovy monstr obrazek dat jen odkazem?
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    Šlo by pro daný klub nastavit maximální výšku příspěvku, pokud bude překročena, použít stejný UI widget jako je dnes pro záhlaví "rozbalit záhlaví" ?

    viz. [22DAEMON @ ALTERNATIVE & STRANGE COMICS - zvlastni komiksy kresbou ci myslenkou vybocujici z mainstreamu ...]
    PUNJAB
    PUNJAB --- ---
    U mě ne ok. Poslední verze chrome na PC

    NYX
    NYX --- ---
    DA_NIELA: Uz ok?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DA_NIELA: ... kdyz si teda odmyslim, ze ten link vede jen na zacatek stranky.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Rada si zmenim nastaveni reklam, ale jeste radeji bych otocila list ...

    NYX
    NYX --- ---
    Novy certifikat se zacal pouzivat 1.3., od te doby to nejspis na starych androidech nefunguje.
    NYX
    NYX --- ---
    To bude asi tohle…

    Shortening the Let's Encrypt Chain of Trust - Let's Encrypt
    https://letsencrypt.org/2023/07/10/cross-sign-expiration.html
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NYX: To by kupodivu mohlo sedět - lidi se starým Androidem hlásí nějaké chyby spojené se sítí...
    NYX
    NYX --- ---
    Nic co by mohlo ovlivnit aplikaci myslim 🤷🏻‍♂️

    Jen jsem mezi aplikaci a nginxem pred ni presel z tcp na unix socket.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    PES: jj, byl kratky vypadek a na homepage poznamka od NYXe, ze bude tusim menit nejaky config ... tak jsem zvedavy, co se vlastne menilo :)
    PES
    PES --- ---
    QWWERTY: vybavuji si jen nějaký větší výpadek (co měl být jen krátký, ale nebyl), že to nefungovalo vůbec s chybovou hláškou, ale neměřil jsem délku výpadku... ovšem odpovídalo by to době, kde začali ti postižení zjišťovat problémy...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ciste pro moji zvedavost - co za zmeny se to v tydnu nasazovalo, ze to rozbilo nyxdroid na A6?
    viz diskuze v [nyxdroid - android klient pro nyx]
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VON_GILOTINE: ctes to správně, tady fnukas zbytecne. "dalsi"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Aha takze vinou random hate proti hlasu mi auditko zalozeno n3bude aniz by k tomu byl jakykoliv duvod. A zadne vysvetleni mi podano nebude. Aha.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Již nejde poslat zpráva více uživatelům najednou, když jejich ID napíšu oddělená čárkou (Což už nejde kvůli implicitnímu omezení na délku v inputboxu ve zprávách), to je záměr nebo chyba?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam