• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (chrome, teda, ff nepoužívám)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NAVARA: vazne chceme mkv a avi? Ja bych volil jen formaty se sirokou podporou, mkv mi dela na firefox android toto

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: No asi bych mel dodelat i pro tyhle pripsdy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Spoustu 100MB gifů jsem bez problémů převáděl do méně jak 10MB mp4 - dokud mi nedošel ten 1GB místa tedy :)
    22DAEMON: mkv, avi

    NYX: A je ten rozměr třeba? Když to tam hodím přes přílohu a video tag, tak se také nikde nezjišťuje a funguje to.

    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NYX: děkujeme, nezkoumal jsem, ale napiš si na seznam ještě .WebM a .GifV prosím
    NYX
    NYX --- ---
    Si poznamenam. Pokud pujde nejak jednoduse zjistit rozmer videa, muzu udelat.
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    22DAEMON:
    NYX: tohle má 2.4M to mi přijde smysluplně velké, ale klidně můžeš mp4 hostovat na imgur.com nebo tak něco
    NYX
    NYX --- ---
    A do prilohy se vejde nejake smysluplne mo4?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    22DAEMON: Ani za "nope" to nestojí :)

    NAVARA
    NAVARA
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    QWWERTY: melo by to byt volitelne a imho bez ohledu na premium (mam)
    imho to na starem nyxu bylo - aspon si vybavuju funkci vlastniho statusu .. jestli to fungovalo si nevybavuju
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    GLOBETROTTER: za me je to treba super feature, protoze pokud ma nekdo podobne zajmy jako ty, tak se muzes podivat co sleduje a casto objevis temata/thready, ktere by te zajimaly taky, ale nevedel jsi, ze tady jsou
    a to jsem kdysi prochazel i cely seznam a stejne jsem spoustu zajimavych prehlidl nebo mi z nazvu hned napoprve nedoslo, ze by me mohl obsah zajimat taky
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    NYX: když se příloha fotka automaticky renderuje jako img tag, nešlo by to stejné udělat pro mp4 prosím? Viz např [ADRIENE @ Na co mate prave chut?]
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    GLOBETROTTER: pokud to bude volitelné stejně jako "skrýt ze statistik diskuzí", tak proč ne :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Když jsme u stalkingu, mně třeba vadí, že každý vidí, kdo sleduje které kluby. Pokud je k tomu nějaký důvod (jaký, mohl by někdo vysvětlit?), tak nešlo by to volitelně zrušit alespoň v prémiovce?
    22DAEMON
    22DAEMON --- ---
    LORD_DE_SEIS: neni

    NYX:
    overeno praxi, zaskrtnuti DI zaskrtne ignoraci posty, ktera se da ale odskrtnout a psat jde zatimco mam DI na obsah v diskuzích :)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    22DAEMON: mně teda moc nedává logiku, dávat někomu oboustranný ignor, aby mě nestalkoval v diskuzích, ale zároveň mít potřebu si s ním vypisovat v poště...

    jen ze zvědavosti - to je nějaká hodně žárlivá přítelkyně?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Technicky to odškrtnout jde. Jak se to pak projeví v praxi ví b..Nyx? :D

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Já nevím, já to nezkoušela, proto se ptám. A nemůžeš se podívat někam, jak to je? :D
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Ale ten DI vynuti oboje, ne? Nebo si to blbe pamatuji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam