• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Když někdo dá video jako přílohu postu, mělo by se to rovnou vložit jako video tag, stejně jako se fotky vkládají rovnou jako obrázek :)
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NYX: Teď mi došlo, že to možná smysl nemá. Původně sem měl na mysli třeba situaci, kdy se někdo zeptá na tu samou věc, jako někdo nedlouho předtím, ale v takovým případě to nevezme jako identickej string, protože součástí testu je nejspíš i ta část v chlupatejch uvozovkách, co?
    NYX
    NYX --- ---
    SALVATOR: Kdyz budou nejake smysluplne priklady, tak to zvazim :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Možná bych zvážil nějakou možnost rozšíření tý nový hlášky. Něco jako "Nejspíš jde o omylem dvojitě posílanou zprávu. Opravdu odeslat?" a za tím tlačítko "Ano", který by zprávu odeslalo podruhý. Věřím, že je šance (byť minimální), že uživatel bude opravdu chtít odeslat dvě stejný zprávy v intervalu menším než 5 minut.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HARVIE: byly, Fyx pomerne dlouho :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    LUCIEN: ty ostatni v ty dobe jeste nebyly ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HARVIE: pokud vim, tak se zmenou api nefunfoval jen nyxdroid, ale to je asi fuk...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Taky behem ty zmeny API kdy zadna appka nefungovala vsichni s kym jsem si psal pres nyx presli na wocap nebo telegram...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HARVIE: vyzkousej a vyber si podle toho ktery UI ti bude sedet.
    ja se po fyxu a nnn vratil zpatky k nyxdroidu, hned jak VIRTUALVOID dodelal novy API
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Ja byl s nyxdroidem spokojenej, ale ted prej jeste nemaj dotazenej prechod na novy API a taky mi trochu vadi, ze neni na marketu, kde ty aplikace jsou aspon do nejaky miry auditovany.
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARVIE: Obávám se, že tohle bude dost subjektivní volba, kde každému sedne něco jiného.

    Mne se zalíbil Fyx natolik, že jsem se i zapojil do vývoje. Ale z části to byla souhra okolností. Nyxdroid v té době stagnoval, nnn ještě nebyl venku a v tu chvíli přišel Fyx.

    Vizuálně se mi líbí více Fyx než nyxdroid, nnn jsem viděl jen v počátcích.

    Teď koukám. že nnn už je funkčně dosti bohatý, oproti Fyxu má třeba vyhledávání nebo sekcí Poslední, ale zatím neumí zobrazovat formátování v příspěvcích (tučné, kurzívu, apod.)

    Fyx přidává funkce pomaleji (nejvíc se teď asi čeká na odskok na první nepřečtený příspěvek), navíc nejnovější beta verze vždy nějakou dobu je jen pro přispěvatele.

    Nyxdroid je léty ověřená klasika...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HARVIE: Za sebe doporučuju nnn
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Koukam, ze nedostatek androidich aplikaci byl zas nahrazen prebytkem... Co z toho teda mam pouzit? nechce se mi vsechny zkouset...

    NNN
    Fyx for Nyx
    Nyxdroid
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Android mi ukazuje normálně vlaječky, Chrome na W10 takhle:

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Vivaldi 5.1.2567.73
    bez vlaječek, jen pro doplnění :)
    ZAK
    ZAK --- ---
    NYX: ja to na win 10 s firefox vidim jako vlajecky, takze widlema to nebude, to spis ten edge
    NYX
    NYX --- ---
    Nebo proste pockame nez se to Windows nauci :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: koukal jsem na Twitter a ten nahrazuje Emoji znaky on-the-fly span elementy, co mají jako background png s obrázkem, také možnost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam