• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Tak zkus jestli se to bez extension chova stejne prodim
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: po kliku to fakt vzal adblock (reklamu jako takovou tu zakazanou nemam) nicmene to nemeni nic na tom co jsem ti poslal do screenu. tam je to prekryto temi jmeny.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Ze to nic nedela bude mozna spis nejaky adblock atd?
    LEGI
    LEGI --- ---
    jasně, děkuju.
    mě to tam zůstalo viset, proto mě to překvapilo, protože zjevně zde hromadné mazání funguje tak rychle, že jsem nikdy nic podobného na nyxu nezachytil.
    spam mi samozřejmě došel.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEGI: Spam, hromadně smazáno
    LEGI
    LEGI --- ---
    vůbec netuším, co se to stalo, na pracovním notebooku nebo mým desktopu doma to v poště nevidím, ale když jsem se na vzdálený přístup připojil k desktopu v práci, našel jsem v otevřeném okně nyxu (počítač jsem jen uzamknul) tohle..

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dale tu mam nekolik problemu s poznamkovym blokem.

    1) Pokud vezmu text a vlozim ho tam zmizi mi nektere konce radku a nahradi se za "nic"

    Opravdu se nahradi protoze po ulozeni to vidim tak blbe jak se to pak zobrazi

    zde vysledek paste do poznamek
    https://nyx.cz/notepad/99386/reader/JQsiJxtJlXL3XDaWERrCIfhYXoXO27q5

    zde original pro jednoduchost screen textu vc hexu
    image

    pokud stejnej text dam do textu prispevku projde to normalne (opravdu jde o stejnej text z jednoho clipboardu)
    [RAINBOF @ Rano to smažu 2] (ale zejtra to tam nebude)

    2.) Tlačítko HTML pokud ho zmačnu vidím HTML zobrazení ale zmizela možnost přepnout se zpět na text tak jak je to u ostatních příspěvků.
    (opravdu je nutny dve mezery prevest na jednu entitu a jednu mezeru ?)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Cau, text "Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam" v poste plave tak ze se zaradi nekam do seznamu uzivatelu. (to ze nikam nevede neresim predpokladam ze to je tim ze to jeste neni napsane)

    screen v poste nyxovi
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NYX: Jestli je ta kontroverze pouhých deset uživatelů. tak bych se taky přihlásil za vyšší počet... :))
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: Jako obcas jo, ale je fakt, ze DI celkove je dost kontroverzni tema.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: V posledni dobe urcite ne
    SITH
    SITH --- ---
    je navýšení počtu lidí v double-ignore třeba na 15 téma nad kterým se přemýšlí?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Byly nějaké změny k ignorování cache a vynuceném obnovení ze serveru? Už se mi zase při zpět/dopředu načte nová stránka, jako bych dal refresh, se smazanými formuláři, označenými přečtenými, zrušenými filtry,…
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    dneska uz je asi jednoduchy pomoci chat GPT napsat motivacni dopis k registraci, kterej admini spolknou jak malinu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    ELIDOR: Jj, to mi tak nejak doslo. Ale jak se to vubec tady muze stat?
    Na fb to chapu, kdyz zalozeni uctu je otazka par kliknuti.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    TOMMY69: acc uz je smazanej
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Uz i tady? :D
    Kazdopadne ale ve zpravach to nemam...

    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jj, proto ta puvodni otazka. ale jestli jsi na tom nic nemenil, tak nevim. plus by to tedka takhle dal nefungovalo. asi nejaka haluz v chromiu
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Nyx ma CSP docela restriktivni, tak mozna proto?
    B3DA
    B3DA --- ---
    PES: diky, zkusim pohledat detaily
    S2FI: hmm, developer mode mam zapnuty aby mi fungovaly moje extensions. ale preulozeni stylu pomohlo! supr, diky.
    zajimave, ze ten samy extension na jinych webech mezitim stale fungoval, jen na nychu se mi vratilo menu nahoru atp..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam