• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NARMOImperial Dawn - Role Play Ultima Online Shard
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    AVATAR: Nevericne duse! Jste zli pohane! Nebo tak neco.. o_O
    NARMO
    NARMO --- ---
    fok:o)
    tamto zatím vypadá takto a doufam, ze se dostanu k tomu to jeste upravit:
    http://img236.imageshack.us/img236/2506/webzm1.jpg
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    DIBONE: Taky bych chtel videt.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DIBONE: uka .D
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    ZELGARIS: narmo dela hezky veci ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Pice narmo bude nekde delat nejaky design - oh no ^_^
    NARMO
    NARMO --- ---
    AVATAR: no, ja si tim prave uplne jistej nejsem... takze uvidime..

    AVATAR: tak ten bude asi opravdu marnej:))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jj je tu na nyxu pod nickem Marneyy nebo tak nak :D
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    btw kdyz se to tu tedy nepouziva, pojdme z toho udelat nejake perverzni doupe oslavujici mistra Hoakera.. Vite o nem nekdo neco? :)
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    AVATAR: a presne takhle by mel, podle me, vypadat kvalitni web o_O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pokud je to komunitni projekt, kde budes denne komunikovat s lidma napriklad pres fora, tak doporucuju abys tomu radeji venoval vic casu ted, nez 5x pozdeji po spusteni :D
    NARMO
    NARMO --- ---
    AVATAR: hehe :-))) no, já k tomu udelal nejakej dyzajn... tak jeste dodelat střeva.... jen nevim, jestli napsat nejakej vlastni lehkej RS nebo neco pouzit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    NARMO: to mi pripomina moji domenu http://caloud.net/ :D
    NARMO
    NARMO --- ---
    SUNBEAM: wow :o) diky:o))
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    NARMO: a máš to ;-)
    NARMO
    NARMO --- ---
    SUNBEAM: Hod to na me, rad se toho ujmu:)

    Tady to vsichni celkem krasne zabalili a ja mezitim zaregistroval domenu ultima-rpg.cz :o)))
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    AVATAR: Neni to nonRP sloho samozrejme zemije uplne jedno v souvislosti stim cosem psal slo oto ze to nebyla pravda. Bohuzel uz maj drows takovej gmsuport ze se s drows stavaj obic pk co vam daj hk a oslavej to smajlem.. A stale nemohu zapomenout ze kdyz se deletoval majetek Tal Lary byl smazan i nabytek ktery patril k palaci kde se konaly Rady Windu samozrejme ze je jednoduchsi smazat truhlu plnou itemu nez je vyhazet a deletnout jinak co natom ze by to slo udelat i prez prikaz , proste demence.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TAJEN: a co je na slove sracka non RP? :D
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    AVATAR: Jo zamnou bala Lara taky dvakrat :) nikdy bych nerekl ze bude mit takle brzo sina co by mohl hrat La2 :))


    DEJV: Uz to neni co byvalo to je mi lito. Kdyz sem byl ve Windu naposledy bylo mi receno jednim adeptem zesem sra*ka ze sice vi kdo to byl Vrinn Naerth ale ze uz maji lepsiho crafta, jeto muj dobry pritel ale rozhedne nebyl lepsi craft nez ja..Kdyz sem videl jake tet maji crafti ve Windu moznosti hlavne nevyuzite bylo mi ztoho dost smutno , kdyz si vzpomenu na me zacatky s obicejnym krumpacem a sekerou kdy jsem byl nucen nocovat v mestske kovarne achjo krasny casi to byli..
    DEJV
    DEJV --- ---
    ja nainstaloval, zapl, jel se jen tak projet, jsa bez vybavy byl zabit dvema drowy, kteri zabiti meho kone slavnostne oslavili smajliky a tak jsem se ressl a vypnul to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam