• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    ROMEIN
    ROMEIN --- ---
    YBUKO: no tak taky slo o to ze nejprve vygeneroval urcitym zpusobem nahodnou seqenci zvuku, ke kterym pak prirazoval vizual, a to ne ciste nahodne ale s zamyslenim (audio->vizual a naopak), coz u zacinajiciho vj postradam
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    YBUKO: nene, já to nebyl :)
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    byli jste někdo včera na tom Ritterovi na Skleněné louce?
    MARURA
    MARURA --- ---
    akce zejtra (v Londyne)-> free and open source creative software event
    FAVE 2006
    QUITE
    QUITE --- ---
    SEEKER: jj to bych taky bral ,)
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    YBUKO: nene, to je nekdo jiny.,.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    když už se tu nedávno řešily ty teoretický knihy, tak se zeptám: nemá někdo elektronicky sean cubitt: digital aesthetics?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KHALAVERA: tak jsem si v berline koupil posledni z vylistovanych titulu...
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    SGNLR: jojo,, prislo mi to mailem,, viim a asi dorazim., .;]
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---


    Virtureel, by Jelte van Abbema, is a word processor that explores the boundaries between man and machine by 'listening' to the pressure of the touch. A light touch is represented by a small font, a stiff touch by a large one. In time, the letters in a text document shrivel up, a clear reference to the (non-) topicality of the text.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    PASHWAKA: jojo mame-zejtra tam vojtěchovksý vaří polívku:)(fakt) av seminář se to menuje,koordinuje to pospiszyl a jeto od17:20
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    SGNLR: v ramci ceho u vas byly? vy mate na casu neco jako ahoj ja sem honza a delam tyhle kolace?.. to chci vedet! :D:D
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ale vždyť jo, vždyť jo, já ale nerad mluvím do větru, tak si chci nejdřív ověřit podmínky tady v Brně
    3SC
    3SC --- ---
    KHALAVERA: floex je naprosto v poho, myslim ze nevahej a fakt se mu ozvi
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    SGNLR: to je rozumné; ostatně buhvi jak dlouho by to trvalo, kdyby se toho na Skleněné louce chopili...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    KHALAVERA: floexe sme meli minulej tejden veskole na seminari a toho druhyho tomase co delel snim parituru taky-tvarili se ze jsou ted na rozpacich co jak to jako dal stim bude pac chtej pouzivat jinou hudbu a nekam stim hnout takze to vypada jako ze az spis za dyl by zase chteli vystupovat.)
    HOMEROUS
    HOMEROUS --- ---
    tak ja se konecne dostavam k objednavani toho arduina, jak jsem kdysi avizoval tady....... [ HOMEROUS @ Nová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus ]

    nekolik lidi odtud se mi ozvalo, ale ja je nemuzu dohledat, cili kdo ma vazny zajem, necht se mi jeste jednou ozve do posty, tentokrat uz ne zbytecne, se omlouvam, ze jsem to zazdil......
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    KHALAVERA: jezis,, normalne mu napis,, nebo klidne rovnou alesovi cernymu,, vcera si mel rict driv a mohli ste se senzamit a probrat to osobne.,.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam