• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    ROMEIN
    ROMEIN --- ---
    YBUKO:
    no ale je rozdil "zacinajici vj" a "vj", netvrdim ze se to neda porovnavat s vjingem...

    jinak zadnou velkou rytmicnost jsem nezaznamenal
    ROMEIN
    ROMEIN --- ---
    YBUKO: jinak link na ty jeho sirokosahly vypocty o poctu vsech spermii ve vesmiru>

    http://every-thing.net/
    ROMEIN
    ROMEIN --- ---
    YBUKO: no tak taky slo o to ze nejprve vygeneroval urcitym zpusobem nahodnou seqenci zvuku, ke kterym pak prirazoval vizual, a to ne ciste nahodne ale s zamyslenim (audio->vizual a naopak), coz u zacinajiciho vj postradam
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    YBUKO: nene, já to nebyl :)
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    byli jste někdo včera na tom Ritterovi na Skleněné louce?
    MARURA
    MARURA --- ---
    akce zejtra (v Londyne)-> free and open source creative software event
    FAVE 2006
    QUITE
    QUITE --- ---
    SEEKER: jj to bych taky bral ,)
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    YBUKO: nene, to je nekdo jiny.,.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    když už se tu nedávno řešily ty teoretický knihy, tak se zeptám: nemá někdo elektronicky sean cubitt: digital aesthetics?
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KHALAVERA: tak jsem si v berline koupil posledni z vylistovanych titulu...
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    SGNLR: jojo,, prislo mi to mailem,, viim a asi dorazim., .;]
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---


    Virtureel, by Jelte van Abbema, is a word processor that explores the boundaries between man and machine by 'listening' to the pressure of the touch. A light touch is represented by a small font, a stiff touch by a large one. In time, the letters in a text document shrivel up, a clear reference to the (non-) topicality of the text.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    PASHWAKA: jojo mame-zejtra tam vojtěchovksý vaří polívku:)(fakt) av seminář se to menuje,koordinuje to pospiszyl a jeto od17:20
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    SGNLR: v ramci ceho u vas byly? vy mate na casu neco jako ahoj ja sem honza a delam tyhle kolace?.. to chci vedet! :D:D
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ale vždyť jo, vždyť jo, já ale nerad mluvím do větru, tak si chci nejdřív ověřit podmínky tady v Brně
    3SC
    3SC --- ---
    KHALAVERA: floex je naprosto v poho, myslim ze nevahej a fakt se mu ozvi
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    SGNLR: to je rozumné; ostatně buhvi jak dlouho by to trvalo, kdyby se toho na Skleněné louce chopili...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    KHALAVERA: floexe sme meli minulej tejden veskole na seminari a toho druhyho tomase co delel snim parituru taky-tvarili se ze jsou ted na rozpacich co jak to jako dal stim bude pac chtej pouzivat jinou hudbu a nekam stim hnout takze to vypada jako ze az spis za dyl by zase chteli vystupovat.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam