• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus

    jlbjlt     NoD     ciant     Institut intermédií     multiplace.sk     Lemurie

    rozbalit záhlaví
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    SEEKER: urban legend! ;)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    ADAMM: hm, to by eště bylo docela fér, mít rozumný plat za paření onlinovky; já znám teda drsnější verzi, že je to spíš mafie která do toho nutí děti. Ale mám to od známýho, co hrál wow, takže si to možná přibarvil
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    ADAMM: jojo, to mi taky nekdo rikal, a ze pry kvuli tomu blizzard zavre 100000 uctu rocne? tyhle farmaari ;)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    KHALAVERA: lol, taky me ta cirkulace informaci pobavila.

    CISTICZ: jsem liny googlit... ale uz nekdy pred rokem jsem narazil na clanek, jak nejaka firma vykoristuje mlade mexicany, ktere necha 8 hodin denne hrat onlinovky, plati jim na mexicke pomery relativne rozumne, ale pakatel proti tomu, za kolik pak vytrenovane postavy a ruzne artefakty prodava linym americkym hracum, kterym se nechce zacinat od nuly.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    já neříkal všechny, jenom většina :D (a navíc je to jen dojmologie)
    CODEAS: zajímavá deviace :)
    CODEAS: 1 -> 2 -> 3 -> 4 :D
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    neboj,, khalavera prehani.,. :D
    SECONDARYOBJECT
    SECONDARYOBJECT --- ---
    No prominte.... :D
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    jojo, to rikal khalvera, ze plati pro vsechny lid z IT ;))
    PASHWAKA
    PASHWAKA --- ---
    ja zas slysel, ze kdyz matfizakovi reknes pojem nova media, tak vubec z kontextu, kde se pohybuje, nepochopi, o co ti jde.,. coz je v podstate pochopitelny.,.
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    hm, asi vim, co si dam na navazujici studium ;)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Dalsi link, tentokrát co se uči pod pojmem Nová media na CVUT FELu
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    MASSERATTI: nemam, ale takovych setu snad existuje spousta ne?
    pamatuju si neco od corelu?
    MASSERATTI
    MASSERATTI --- ---
    mate nekdo zkusenosti s timto?
    http://www.gamemaker.nl/games.html

    pripadne nevite o nekom, kdo vyuziva neco podobneho jako platformu pro umeleckou tvorbu?
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    ;))
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ... ještěže to nenazval AssTron :D
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    Zden udělal hru :) má to zatím dva levely

    http://astron.satori.sk/

    AsTron, recently completed in collaboration with Zden Hlinka (Bratislava) and Martin Greunz (Vienna), will be premiered at the HAIP festival in Ljubljana, Slovenia. The festival starts on Tuesday 17th October. There will be a presentation of Time's Up as part of the festival at 8pm on Thursday 19th October.

    AsTron is a development using one of the Gravitron interfaces as a human joystick control with a classic style adventure game. Mixing "old-skool" graphics styles with Zden's trademark organic 2D work*, the visual world of AsTron is a treat. Martin Greunz's soundscape similarly bridges the gap between old style gaming and contemporary bitcrushed electronica%.

    The talk on Thursday will investigate many of the uses and misuses of games in Time's Up's work, illuminate some connections with theatre and narrative as well as discuss the techniques used in the development of AsTron and other pieces.
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    LOPIN: imho ne; to, jak se lidi na conech oblékají, má podle mě ten samý základ jako "hra na hrdiny" a koncept avatara - k avataru má takový člověk obvyklý vztah jako k nicku, který si sám zvolil
    CISTICZ
    CISTICZ --- ---
    KHALAVERA: hm, tak to nevim.
    ale je tam pasaaz s tema cosplay a tak.
    a jeste surplus < tam taky je solidni ulet

    torrenty nemam
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    na conech nevidim nic divnyho, to je stejny jak treba sraz sberatelu trabantu. v tom o cem jsme se bavili na zacatku jde o neco jinyho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam