• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIKNová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    kluci, jste skveli:-),
    ZOEL: bomba :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KHALAVERA: Edit boldly!
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    no, ale je to jen výřez... není tam třeba The Net se sandrou balokovou :)
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    KHALAVERA: to vypada super, dik :-)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    OFFINKAA: takových je spousta, viz třeba cyberpunkové filmy.. kdysi jsem narazil na seznam filmů, ve kterých jsou počítače, ale když jsem hledal, nalezl jsem jen tohle
    http://w5.cs.uni-sb.de/~butz/teaching/ie-ss03/papers/HCIinSF/
    http://www.annoyances.org/exec/show/article09-127
    OFFINKAA
    OFFINKAA --- ---
    cao, chtela bych psat esej (4-5 str.) na tema nova media ve filmu( mozna jeste budu poupravovat nazev.
    mam tady zatim Cronenberguv Videodrom a eXistenZ. (nejake mi jeste prijdou postou), mate nejake tipy? Dik.
    MARURA
    MARURA --- ---
    ORX_QX: ale joo..nekdy mam...a kdo je Alexej Shulgin? a nejsme tu nako OT? :))
    ORX_QX
    ORX_QX --- ---
    MARURA: ale pockej, ty prece nemas depku ne?
    ORX_QX
    ORX_QX --- ---
    MARURA: Tak jo :)) jakyho zpevaka mas v oblibe?
    alexeje shulgina treba?
    MARURA
    MARURA --- ---
    ORX_QX: no ..ja bych to ocenila....(=dukaz me blbosti ? :-)
    ORX_QX
    ORX_QX --- ---
    MARURA: ale ona neni zrovna blba, to by si spis myslela o mne, kdybych s necim takovym prisel
    MARURA
    MARURA --- ---
    ORX_QX: tos rekl hezky a jednoduse docela podstatnou vec...dle meho nazoru....

    a chudinka Pakoku ze ji preji brzke uzdraveni...a proc do toho nevlozis trochu kreativity? najdi spevaka na internetu, vezmi nejaky strary plakat co mas doma, vyhrab nekde zbytky akrylovych barev a plakat namaluj,coz?a pri procesu tvorby ho muzes nabijet pozitivni uzdravujici energii:-)
    ORX_QX
    ORX_QX --- ---
    Ale chtel sem neco uplne jinyho ------ pakoku onemocnela, odmita vsechno, je asi v slusny depce.

    Vubec nevim co s ni, nemluvi, akorat pry chce plakat zpevaka skupiny BurningTears, je to nejaky hrube suicidal emo typek Shihiru Eiga, zdroj novych typu sexualnich neuroz, ale tu kapelu znaji jen nejaky uzavreny skupiny, protoze odmitaj komerci

    takze potrebuju sehnat ten plakat! kdybyste nekdo vedeli......
    ORX_QX
    ORX_QX --- ---
    Opensource je prirozeny stav, az pozdeji prislo closed-source a komercni vyuziti softwaru, to je neco jakobyste se divili ze mimo umele oseta pole a ohrazene chovy zvirat existuje taky volna priroda.

    http://visions.cz/technology/general_hardware_operating_systems_utils/linux/revolution_os
    ITSX
    ITSX --- ---
    KHALAVERA: jj mel jsem na mysli gift economy.add definovani open source na zaklade vztahu - jasne to bylo z moji strany nedorozumeni.Celkove jsem chtel jenom naznacit taky psychologickou a motivacni stranku veci.Alespon ja ji v tom vnimam jako velmi dulezitou ...
    BARD
    BARD --- ---
    to 3SC: no ono se to vztahovalo k debate kolem open source. cili potud myslim, ze ne.
    3SC
    3SC --- ---
    BARD: neni to trochu o.t. ? V diskusi "Nová média > kyberkultura, umění interaktivních médií, digitální média, transhumanismus"
    BARD
    BARD --- ---
    alert: převraty ve způsobu výroby a směny.


    Ostatne ta centralni pasaz z Komunistickeho manifestu je tahle:
    Buržoazie nemůže existovat, aniž stále vyvolává převraty ve výrobních nástrojích, aniž tedy revolucionuje výrobní vztahy, a tím i všechny společenské vztahy. První podmínkou existence všech dřívějších průmyslových tříd bylo naproti tomu nezměněné zachování starého způsobu výroby. Buržoazní epocha se od všech ostatních epoch odlišuje neustálými převraty ve výrobě, ustavičnými otřesy všech společenských vztahů, věčnou nejistotou a pohybem. Všechny pevné, zakořeněné vztahy se svým doprovodem starých ctihodných představ a názorů se rozkládají, všechny nově utvořené zastarávají, dřív než mohou zkostnatět. Všechno stavovské a ustálené valem mizí, všechno posvátné je znesvěcováno a lidé jsou nakonec donuceni podívat se na své životní postavení, na své vzájemné vztahy střízlivýma očima.

    Potřeba stále více rozšiřovat odbytiště pro své výrobky štve buržoazii po celé zeměkouli. Všude se musí ukazovat, všude zahnízdit, všude navazovat spojení.
    ALERT
    ALERT --- ---
    BARD:prosim te, co se mysli tou inovaci? vylety do vesmiru nebo ze stravim prijemnej vikend s mamkou? ;) nemohla by to po vetsinu casu byt spis optimalizace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam