• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAATHAPostmoderni Filosofie
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    BALVAN42: tak prý obhájeno :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    já v tom fakt nevidim to, co temu článku tu vostatní podsouvaj. hlavně nevidim to v čom to má bejt sračka.

    jsem asi v tomto tématu moc gramotnej, nebo já nevim.. :)


    LUBOB: cože?
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    VIR_KENNY: ja tam prave materialismus postradam. ten clovek dal dohromady "myslenku", kterou uvozuje tim, ze priroda udelala chybu.
    to, ze ta "chyba" nastala pred vic jak miliardou let & od te doby se jen "vyvijela" ho nechava v klidu.

    me zase nechava v klidu, ze ten jeho vyplod je vyplodem "omylu prirody". sracka to je, konkretne sracka postmodernisticka, ale od nekdejsiho ortodoxniho marxisty zadne prekvapeni. proste sam sebe trefne nazval "tragedii spolecnosti".:-)

    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    BALVAN42: no tak on si asi slízne i ten vedoucí práce :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    KHALAVERA: jo a jestli mu to nevrátěj, tak tleskat nebudu. i když je to dobře napsaná a kreativní sranda, ale šlendriján i podle FHS :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    v tom 68 myslim tim takový ty studenty třeba na tý Sorbóně a tak
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    VIR_KENNY: bych řekl, že to bylo navopak. že taková ta sračka, ta kulturní revoluce, infikovala takový ty mladý poststrukturalisty z houfu studentů v 68. Jako si nedokážu přectavit Mao Ce Tunga, jak v čele studentů mává knihou Derridy nad hlavou... :)
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    nejvíc mi pobavil vzkaz FHS tam na konci tý práce :)
    HIGHLIFE
    HIGHLIFE --- ---
    no to jsem taky zvedava - na ty posudky

    me se to libi
    je to invencnejsi nez 90% spatne napsanych kompilatu, ktery se normalne odevzdavaji
    neni to vedecka prace, je to basen o vedecke praci .)
    GHONZALES
    GHONZALES --- ---
    KHALAVERA: docela by me zajimalo, jak si s tim pan Sokol poradi :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    KOMATSU: no k pochopení "smyslu" je asi třeba vědět něco o autorovi, jde o zakladatele serveru kyberia.sk
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    KHALAVERA: To je nějaká provokace? :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    ONEIROS: myslíš, že mu to otřískají o hlavu? :)
    ONEIROS
    ONEIROS --- ---
    to si zas' někdo smlsne;)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    v úterý bude na FHS obhajována tato bakalářka :)
    http://localhost.sk/~hromi/research/breastANDapple/Basen%20o%20jablku%20FINAL.pdf
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    a mimochodem, neni zrovna poststruktualicionismus takova ta sracka, co tak trochu inspirovala v praxi treba cinskou kulturni revoluci?

    ja jako chapu, ze lidem jako Balvan se da ten rozhovor do souvislosti, ale ja tam nevidim nic jinyho nez provokaci a pro mne nejsou tyhle sracky nic vic, jako vyhroceni ideologickyho materialismus a pres tyhle bryle pohled na svet; stejne o pice jako eugenika nebo ideal arijstvi. Jedna se jeste k tomu o tezkou racionalizaci bez kapky jakykoliv moralky, coz z prava jsou prave nacickove a zleva tihle sracicockove co tim myslej dobro.
    A ze s tim prisel zrovna stalinskej curak Gumaguar je o to vic tristni.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    to se ovšem může stát každému textu/sdělení...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    podle mne jen provokuje a verim, ze tim zvedl v poslku mandle, ale interpretovany to bude jinak a to mu nedochazi
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BALVAN42: ...a nadto všechno velmi vtipný...
    BALVAN42
    BALVAN42 --- ---
    Bauman taky věnoval po povodnich svoji knihovnu pidlikologickymu ustavu v pze. coz ma jak tak pozoruju docela dopad na studenty :) ...zmizly z knihovny relikvie z 60s. a objevil se tam docela prurez literaturou poslednich 20 let 20. stol :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam