• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LITTLEBOYAnonymita na internetu :: TOR - FREENET - FREEPROXY - ...
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    Nenapadá vás někoho, jestli existuje řešení pro de/šifrování v reálném čase, kdy dešifrovaná data může zobrazit pouze autorizovaná stanice? Tzn. i při napadení hackerem zvenčí jsou data, která stáhne k v šifrované podobě. Děkuji.
    PETR007
    PETR007 --- ---
    Ve složce "Sítě" se mi v poslední době několikrát objevil router, který neznám - nemám ho v domácí síti. A domácí síť taky párkrát přestala šlapat. Mám se něčeho obávat?
    NYX
    NYX --- ---
    CRS1138: Google ma filtr podle doby, vetsinou slusne fungujici :)
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SAMGARR: no problem s Googlem je casto prehrsel zastaralych informaci, diky kterym jeden casto neco prehledne. Ale i tak ti dekuji za tvou odpoved, i kdyz ponekud povysennou.
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Jsem novacek co se tyka Toru, jak nastavim na Mac OSX ExitNode country na UK, pripadne CZ (jsme v Spanelsku). Zkousel jsem se koukat do /usr/local/etc/tor/torrc, ale tam jsem nic takoveho, co pise KOBUK nenasel.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    schovavam k prozkoumani, prislo mi od meho poskytovatele emailu, tedy or riseup.net

    ---------------------------------
    One way that you can secure your communications is to use OpenPGP to encrypt your email. We recently overhauled our help pages on the best practices for using OpenPGP. If you haven't ever used OpenPGP before, you can take a look at the guide and get started. If you are already an OpenPGP user, you can follow the guide to see how to improve your use of this important tool.

    So head on over and take a look at http://help.riseup.net/security/message-security/openpgp/best-practices
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    schovavam k prozkoumani, prislo mi od meho poskytovatele emailu, tedy or riseup.net

    ---------------------------------
    One way that you can secure your communications is to use OpenPGP to encrypt your email. We recently overhauled our help pages on the best practices for using OpenPGP. If you haven't ever used OpenPGP before, you can take a look at the guide and get started. If you are already an OpenPGP user, you can follow the guide to see how to improve your use of this important tool.

    So head on over and take a look at help.riseup.net/security/message-security/openpgp/best-practices
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    KRISHNA: na macu se za vsechno plati, ale je tam i kompilovatelna verze
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    OVERDRIVE: Na 30 dní?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    darek od jednoho nejmenovaneho id

    Little Snitch 3
    http://www.obdev.at/products/littlesnitch/index.html
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Tyinternety.cz | Rusko zaplatí přes 2 miliony korun tomu, kdo deanonymizuje Tor
    http://www.tyinternety.cz/...8/clanek/rusko-zaplati-pres-2-miliony-korun-tomu-kdo-deanonymizuje-tor/
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    LUDO: to nevim, ja jsem jen uzivatel, ne vyvojar...
    LUDO
    LUDO --- ---
    AQUARIUS: su/budu vidalia configy aj nadalej s Torom plne kompatibilne?
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    LUDO: cemu presne to vadi? vzdyt je to akorat klikaci frontend k toru...
    LUDO
    LUDO --- ---
    BEAUFORT: ma to v znaku tor a zobrazuje sa aj pri instalacii tor browsera

    kazdopadne vidaliu by som nepouzival, jedna sa o 2 roky neudrzovany software
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    LUDO: no kdyz zadam do Ubuntu soft centre "tor" tak vyjede soft s nazvem "Vidalia" maj ve znaku cibuli. Tor to ma ve znaku , nebo?
    Tor (anonymity network) - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tor_Browser#Tor_Browser
    LUDO
    LUDO --- ---
    BEAUFORT: tak ale fakt tu nemoze nikto tusit co myslis cibulou - ci to je Vidalia, Tor Browser alebo nieco ine
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    LUDO: no problem, vyresil sem i bez koule. Nestahuje se kompltni file.
    + to ze na foiko tor webu Ubuntu nedoporucujou :-(
    LUDO
    LUDO --- ---
    BEAUFORT: sry, kristalova gula rozbita
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam