• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINASeverní město - život na severu Prahy
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Ahoj,
    Nevíte zda už jsou opravené to tobogány na Šutce?
    LALINA
    LALINA --- ---
    od čtvrtka do soboty ( případně neděle) budu masírovat.
    Zaváděcí ceny!
    Šíje 20-30 min 200 kč
    Hlava 20-30 min 200 kč
    Lifting obličeje 20minut 200 kč
    Reflexní masáž nohou cca 45min 300 kč

    Tak se moc těším na vás osobně a na vaše rezervace, ( čt.od 18hodin už je obsazeno).
    Případně vás prosím i o doporučení vašim blízkým a známým.
    Objednávky tady.
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA
    LALINA --- ---
    Lidi si tu můžou prožít něco hlubšího. Novodobý megalit na Ládví prošel obřadní zkouškou | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/lidi-si-tu-muzou-prozit-neco-hlubsiho-novodoby-megalit-na-ladvi-prosel-obradni-8582821
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    OTAKAR_KUBIN: Na Kobylisích
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    OTAKAR_KUBIN: Ve dvoře naproti metru je telka i celkem dobra parta
    OTAKAR_KUBIN
    OTAKAR_KUBIN --- ---
    OTAKAR_KUBIN: tak ve dvoře jsou koncerty, ech
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    OTAKAR_KUBIN: Svatojánsky dvůr na Střížkove? Hokej tam byl.
    OTAKAR_KUBIN
    OTAKAR_KUBIN --- ---
    Kde koukat venku na fotbal (jakože na zahrádce)? Ideálně Kobylisy (tam je telka ve dvoře asi..), Ládví.. dík!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Letošní Prosecké máje ani Folkové Podvin neproběhnou.

    Když to dobře dopadne, stejně jako loni má šanci rockové Podviní Open Air, kde by měl zahrát loni odcovidlý Dunaj.

    Poznamenejte si - Podviní 2021 - čtvrtek 3.9.'21
    IDLE
    IDLE --- ---
    LALINA: OK. :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    IDLE: to mi tam asi hodil robot jak jsem to diktovala do mobilu, teď už nevím, co jsem chtěla napsat , ale pomocí To určitě nebylo
    IDLE
    IDLE --- ---
    LALINA: Podélně tam taky pár aut stojí, ale jak to celkově ubylo, není jich moc.

    Co myslíš tím "pomocí"?
    LALINA
    LALINA --- ---
    IDLE: pomocí. A co podélné stání- strkačka? Viděla jsem tam dost aut stát...
    IDLE
    IDLE --- ---
    LALINA: A dneska nám zase přemalovali parkování, vrátili kolmé stání místo šikmého, které stejně nikdo nedodržoval.
    IDLE
    IDLE --- ---
    LALINA: Jo vypadá to teď prázdnější, ale všimla jsem si až před pár dny, když bylo blokové čištění. Jinak nevím, auto nemáme, tak jenom podle pohledu z okna.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Jak se vám parkuje v jablonecké? Já se teď zdržuji dlouhodobě jinde tak nevím, tuhle jsem se doma ukázala a přišlo mi , že tam je přece jenom trošku méně aut i v noci nebo se pletu?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    LALINA: Mi povídej. Nicméně nevím, jak teď, ale pokud si pamatuji plány z před 10-15 lety, tak by to mělo jít o kopec blíže k Bohnicím, tj. ještě před údolím Čimického potoka s dynamitkou.
    Viz zde:


    Doufám, že pokud to bude, tak zachovají průchodnost od blázince a vymyslí most, který nez... výhled na řeku nebo alespoň ne moc a že ten vlhký sen o 3podlažní obludě dojde změn.
    LALINA
    LALINA --- ---
    FJERTIL: Panebože já už to nechci ani číst - poslední dobou se ty sračky mi sypou na hlavu shora dolů zprava zleva a už to fakt nedávám:(((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam