• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNParní mašinky
    VIZI
    VIZI --- ---
    Jo jasně to chápu - z Křivoklátu jel tendrem napřed (to jsem ho viděl) aby v Berouně nemuseli obracet mašinu (pokavaď tam je vůbec kde) a do Prahy jel normálně.
    Akorát mě zajímalo jak jel cestou tam, jestli jel z Prahy taky čelem a z Berouna na Křivoklát tendrem napřed a pak to někde tam (asi jedině v Rakovníku) otočili aby jel po "hlavní" trati z Berouna čelem dopředu.
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIZI: Praha-Braník (odj. 9.00) prez Vrsovice a Smichov – Křivoklát (př. 11,15 odj. 16,00) – zpet Praha-Braník (př. 18,00).
    Sice jsem to nestihl s nim jet,ale kazdopadne prijel do Branika celem v predu a s jednim vagonem odjel tendrem napred do depa.
    Jinak samozrejme nema problem jet tendrem napred i s vlakem.
    Dlouhy byl 10x Ce + bufet a jeste najaky doprovodny vagon...

    VIZI
    VIZI --- ---
    EDISN: Jak se vlastně jezdilo na Křivoklát? Viděl jsem tu soupravu když jela v neděli zpátky z vyhlídky nad Křivoklátem (sem si hned vzpoměl na Buriana - "já s ním nemluvím, von mi poslal mašinu tendrem napřed a to se nedělá" :-)
    Zdála se mi ta souprava dost dlouhá na to, aby se vůbec vešla do zastávky Křivoklát. A kam s ní pak odjeli? Couvali zpátky do Roztok anebo popojeli do Městečka? Nebo až do Rakovníku - tam by se ale měla mašina nechat otočit?
    No a teď mně napadá jak se vlastně jelo z Prahy? Nejela mašina otočená proto aby nebyl problém s otáčením v Berouně a aby pak mohla do Prahy jet v čele "po směru"?
    EDISN
    EDISN --- ---
    498.022 "Albatros" 27.3.05 v Braniku
    EDISN
    EDISN --- ---
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIZI: Ziskavas prvni bezvyznamne plus!
    Ano
    Sobota 26. března
    Neděle 27. března
    Pondělí 28. března
    Výlet na Křivoklát (Velikonoce na Křivoklátě) 498.022 "Albatros"+ 10x Ce + bufet
    Praha-Braník


    VIZI
    VIZI --- ---
    Není náhodou Křivoklát?
    EDISN
    EDISN --- ---
    Vazeni pratele a priznivci,
    jestli pak vite na co se o tomto vikendu muzem tesit?
    (Nemyslim jen velikonoce jako takove)
    Napoveda zde:
    EDISN
    EDISN --- ---
    354.7127 a 464.017 u Bělé pod Bezdězem (1960)

    EDISN
    EDISN --- ---
    464.014 (1939)


    EDISN
    EDISN --- ---
    BOBRI HRAZ
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    Prijemnou zabavu:)

    http://skoda.wz.cz/nadrazi/
    EDISN
    EDISN --- ---
    Uz jsem neco nasel o „Všudybylce“ 354.1217:
    Nepodarená posledná jazda „Všudybylky“ 354.1217
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    V TV říkali něco o tom, že začala unikat pára nějakou prasklinou v kotli...
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIZI: Asi to tak nejak bude. Psal jsem prednostovi a zatim mi zadnou aktuelni informaci neposlal,tak uvidime...
    VIZI
    VIZI --- ---
    EDISN: Mě by zajímalo, jestli končí a to definitivně anebo jenom než se seženou peníze na (nějakou) opravu. Ty problémy totiž měla na prý poslední jízdě, kterou nakonec ani neabsolovavala.
    EDISN
    EDISN --- ---
    434.2186 "Vsudybylka" nekde ve zpravach jsem zaslechl,ze ma nejake technicke problemy.
    Az zjistim o co jde jiste dam vedet. Vsudybylka patri k nasim nostalgickym jizdam.


    EDISN
    EDISN --- ---
    VIZI: Zajimavy postreh,uvidime co mi o tom napise...
    VIZI
    VIZI --- ---
    Mě na ní zaujalo, že je to dvojkolejná neelektrifikovaná trať, těch snad u nás tolik není. I když ono to může být před nějakou stanicí kde se sbíhají dvě tratě anebo vlečka, tomu možná nasvědčuje to, že vlak jede po nesprávný v "protisměru".
    EDISN
    EDISN --- ---
    VIZI: Ta zrovna neni mym dilem, tak nevim, ale pokusim se to zjistit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam