• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    EFHA
    EFHA --- ---
    PATJA: benefice pro tsunami, vstup 150. ovsem predpokladam ze kazda kapela zahraje tak 25-30min
    PATJA
    PATJA --- ---
    Co je to za tu akci v Roxy, že tam hraje tolik kapel? A navíc Roe Deer s Khoibou, se divím, že se snesou. Nevíš, kolik stojí lístek?
    PATJA
    PATJA --- ---
    No...jak to jde s naší kapelou si můžeš podrobně přečíst na našich stránkách - mizérie. Ve škole to stojí za prd. No a muzika....v poslední době jsem si oblíbil Swans, Neurosis, Chokebore, Lisu Germano, Catatonii a drží mě pořád ty kapely, co jsem poslouchal dřív.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jich je strasne moc... Dostala me The Mars Volta, taky je zajima Rasputina. Z ceskych... Obri Brozkev ma dobry pisnicky. Potom na posledni indie cem jsem se zasek byl The Postal Service. Na zacatku jsem to nemoch ale dostal jsem se dotoho. Co ty? Jak to jde?
    PATJA
    PATJA --- ---
    No....poctivá a důležitá práce. Jen tak dál :) Jak jde život? Jaké kapelky bys mi doporučil? Nějak teď nemám co poslouchat....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PATJA: Ale... znas to... propaguju kapely :-)
    PATJA
    PATJA --- ---
    Jéééé, čau Iggy, co ty tady děláš??
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    WOOK
    WOOK --- ---
    JUPIII ;-)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Pridte brzo! Zacina se v 20 hod. V Blind Eye 23/01/05 (www.blindeye.cz) Praha
    Mapa: http://www.blindeye.cz/site/map.html

    Opening: Schloss tegal- Dark ambient psychogenic music for the coming apocalypse (www.schlosstegal.com)
    Main: King Vitamin- Suburban Lofi Electronic Emo Rap (www.pagenotfound.info)
    Featuring! MC 1000 Fists, fomely MC Dirty Diaper.
    Closing: ADM- LIVE PA, IDM, bringing you back to consciousness.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Super! Jasna vec!
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    malá pozvánka na koncert, pokud můžu... .)
    BLEESKO
    BLEESKO --- ---
    27.1.2005 - FOLK3MAIL + LU, Palác Akropolis.
    Folk3mail po poslechu jejich desku doporučuju, vydařená kombinace indie kytarovek a folku.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    FOURTH ROTOR - politicky electro punk noise z Chicaga s ženou za bicími.... jak muzete odmitnout?!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    16. 12. 2004 – KINGSELF (Pata Kolona Kafe Bohnice) koncert byl cancelled. Mam skouskovi obdoby tak skusim pri volnem casu najit dalsi akce a hodit je jsem.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PREVIT: Neznam... ale zni to moc dobre...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Znate Ugress - e? http://www.ugress.com
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Hodte jsem nejaky koncerty na cem jste byly nebo o cem vite. Ted toho mam strasne moc takze nestiham moc hledat akce. Je to ale jenom docasny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam