• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    Indie and Alternative Rock
    Prohlednete HOME pro dalsi info

    Kalendar (Akce a Koncerty)




    (Dalsi info o klubech a koncertech bude vitano (posilejte))
    rozbalit záhlaví
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    PATJA: ne, spravit... na téhle akci bude totiž převládat hudba nad image :)
    PATJA
    PATJA --- ---
    Mno...spravit...změnit možná....uvidíme :)
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    Spravit chuť si můžete zde ;)
    PATJA
    PATJA --- ---
    Taky jsem měl delší dobu tohle podezření. Díky za varování.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Tak jsem rad ze jsem videl ty Sunshine na vlastny oci a usi. Opravdu nic moc a nechapu proc stoho lidi delaji tak velkou vec. Zpev neni moc zajimavej a zpevak nema rozsach. Ano, sice umi anglicky ale kdyz mas motherfucker v kazdy druhy refrenu tak je to trosku jedno. Libi se mi tempo ty hudby ale jinak jsou vsechni pisnicky skoro stejni. Jinak jejich image (co stejne neni dulizity) je fakt trapnej. Znam kamaradi v USA co maji garage kapely a maji vic originalitu. Na ceskym hudebni scene jsou mnoha lepsich kapel.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Prej ze nektery z khoiby jsou nemocni tak nehrali v nedeli. Snad budou hrat 10ho. Jinak Umakart je super :-).
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Tak fajn... oba vas hodim na nastenku :-) V Roxy budu.
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    PATJA
    PATJA --- ---
    No fujtajbl, že se nestydíš....na oplátku musíme tenhle klub dát na nástěnku u nás.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Ta Tsunami se asi pěkně nabalíkuje :) No nic, o tom se nežertuje. No uvidim, jestli se budu nudit...Bude to jen koncert a nebo tam budu hodinu stát a poslouchat něčí kecy ala benefice v televizi?
    EFHA
    EFHA --- ---
    PATJA: benefice pro tsunami, vstup 150. ovsem predpokladam ze kazda kapela zahraje tak 25-30min
    PATJA
    PATJA --- ---
    Co je to za tu akci v Roxy, že tam hraje tolik kapel? A navíc Roe Deer s Khoibou, se divím, že se snesou. Nevíš, kolik stojí lístek?
    PATJA
    PATJA --- ---
    No...jak to jde s naší kapelou si můžeš podrobně přečíst na našich stránkách - mizérie. Ve škole to stojí za prd. No a muzika....v poslední době jsem si oblíbil Swans, Neurosis, Chokebore, Lisu Germano, Catatonii a drží mě pořád ty kapely, co jsem poslouchal dřív.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jich je strasne moc... Dostala me The Mars Volta, taky je zajima Rasputina. Z ceskych... Obri Brozkev ma dobry pisnicky. Potom na posledni indie cem jsem se zasek byl The Postal Service. Na zacatku jsem to nemoch ale dostal jsem se dotoho. Co ty? Jak to jde?
    PATJA
    PATJA --- ---
    No....poctivá a důležitá práce. Jen tak dál :) Jak jde život? Jaké kapelky bys mi doporučil? Nějak teď nemám co poslouchat....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    PATJA: Ale... znas to... propaguju kapely :-)
    PATJA
    PATJA --- ---
    Jéééé, čau Iggy, co ty tady děláš??
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    WOOK
    WOOK --- ---
    JUPIII ;-)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam