• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIMAMVNDIIndie/Lo-fi/IDM/Alternative/Experimental Kalendar+Diskuze
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    já to taky nedělám :)
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jasne... anebo Support Lesbians... to je taky ulet. Nechci bejt protivnej a prinest negativni energii... jenom jsi myslim ze cestina ja krasny jazyk a ma stransej potencial (mozna ne komercni). Fakt se da vtvorit krasny lyrics a malo lidi to dela.
    ECHOBOY
    ECHOBOY --- ---
    ANIMAMVNDI: a slyšel jsi Dan Bárta - On My Head? To je taky hárdkór... "Jů ááár krejzy smajlin"
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jestli chcete slyset anglictinu z ceho mi tece krev z usi. http://www.rakaakka.com/ Zpivejte cesky!!!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    EFHA: Nesouhlasim :-)... Zpev je uzasnej a elektro je super. SP jsou lepsi ale miluju tenhle genre hudby. IMHO. Ano, ta zenska neumi zpivat ale myslim ze to je ten point, je to vic o jeji kriceni jako contrast k jeho zpevu. Co by jsi vic chtel?
    EFHA
    EFHA --- ---
    a taky je to pekna sracka :] hezka sou, ale krome zpevu a kytary jede vsechno z MD, navic to co ta slecna produkuje se zpevem da nazvat az tak po peti pivech :))) ale dobre se na to kouka ...
    PATJA
    PATJA --- ---
    Aha aha....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    To neni jeho Solo album ale Side-Project. Jsou tam jeste dva lidi v Kapela. James a zapomel jsem jak se jmenuje ta zenska. SP pisne skoro urcite nebude hrat, aspon minulej rok nehrali.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Počkat IAMX???? To bude jenom Chris s písničkama z té jeho sólovky a nebo tam brnknou i pár songů od SP ??
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    Roxy se teda vytahlo,kuwa to bude mazec, iamx a pak queens

    Jinak vcera koncert C, LU a OTK byl vynikajici,dlouho sem nebyl na tak dobrym konciku ceskejch kapel.
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    IAMX wooo hooo!!!!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Na FREEMUSIC TOUR nemuzu ale vsem to doporucuju!
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Ja jsem se nakonec dostal na Dresden Dolls. Bubenik je fakt super... uplne jsem ziral. Bylo to dobrej koncert a lidi byly taky fajn. Oba jsou talentovani ale myslim ze jsou strasne limitovani kdyz maji jenom bubni a klavir. Je to takovy plochy a po tomhle album moc velky rozdil nemuze bejt v dalsi.
    PATJA
    PATJA --- ---
    Včerejší koncert LUS3 byl bezpochyby jeden z jejich nejlepších. Vynikající záležistost, ať si kdo chce co chce říká.....
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Chytla mi nemoc a trosku veci nestiham :-(... sel bych ale.
    PATJA
    PATJA --- ---
    :)
    PATJA
    PATJA --- ---
    2.3.
    REIBENKOPF
    REIBENKOPF --- ---
    kdopak se chystate na http://www.freemusic.cz/clanky/3677.html ??
    ja a patja pujdem 1.3 na strahov
    ANIMAMVNDI
    ANIMAMVNDI --- ---
    Jsem v praci... skoda ze to zacina to tak brzo... Ja bych se tam nedostal az v 23 hod. Chtel bych to slyset...
    KORDA
    KORDA --- ---
    Mno sice kapely neznam ale snad tam budu exibovat s yoyem :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam