• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    STRYX: uF, 4 hoďky fuč :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    vypada to trochu jako four seasons :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Opalizujici :o)

    Btw sorry za velikost, dneska uz stejne maji vsichni broadband, ne? ;o)
    Vim, ze je to trochu laciny, je to jenom tak pro radost :o)

    STRYX
    STRYX --- ---
    Dekuji :o)
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    zajimavy, libi
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Flow je megální, na Endless Forest jsem asi ještě moc normální :D
    STRYX
    STRYX --- ---
    S dovolenim, tohle musim sirit :o) Znam teda jenom Flow, ale i ty ostatni vypadaji zajimave. Jdu si nainstalovat Endless Forest :o) Tyjo, hrat za jelena v kouzelnem lese, to byl vzdycky muj sen :o)

    [ MYKO @ podhoubí ]
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    STRYX: tak jsem se na to dival a uz vim, proc mi to nesedi, ono to totiz vypada jako kupole na pandantivech nad saracénským obloukem (tak trochu :) (myslim tim ty bocni, nevypadaji jako polokruh, ale jako vetsi cast kruhu) a u těch příčných žebrech je to trochu taky divné, ten stín naznačuje, jako by byly ve vetsim zakriveni nez by bylo u pandantivu normalni, ony pandantivy jsou defacto plackova klenba s ufiknitým vrchlíkem, misto ktereho je kupole.
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    STRYX: Predelas je jeste?
    STRYX
    STRYX --- ---
    VOJTIDLO: Jojo, na dlazdicky uz mi nejak chybela moralka.
    STRYX
    STRYX --- ---
    FALLIE: ?
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    STRYX: Mne naopak prijdou divne dlazdicky... Vypada to, ze jsi jim moc casu nevenoval, ale nasel jsem v nich skrytou CR :)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    STRYX: no moc to na kupole na pandantivech nevypada, je to volake zmatene, ale o to tady prece nejde :D
    STRYX
    STRYX --- ---
    GANDHI: No, to se priznam jsem nejak obzvlast neresil. :o)) Jak tak ale na to koukam, tak to vypada na zaklenuti serii kupoli na pandantivech. Takove trochu byzantske reseni :oD Ten svornik je pak na styku jejich zakladen. Ale jako delal jsem to spis pro ten lodkovy vzor, ktery to ma takhle ve 2d.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    STRYX: trošku mne tam mate ta klenba nahoře - to nebude klasická křížová,že(vzhledem k tomu jak se divně kroutí)?
    STRYX
    STRYX --- ---
    ANDRASTE: To je postavicka psionika Mannanda. Neumi moc bojovat, ale umi ovladat nektere prisery, nebo je vselijak mast. Takze tady trochu heroicky kraci mezi nima, a nechava je pozirat se navzajem. :o) Je to ale trochu nadsazka. Takove mnozstvi nestvur by ho v realu ve hre samozrejme udolalo. Zpusobem vzniku je to takovy rozporuplny charakter. Trosku jsem si u nej vzpomel na cizince z Dark City, takze je trochu dark a holohlavy. Taky ma neco z gestapackeho plukovnika Jenkinse ze Starship Troopers :o)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Co se tam odehrava? :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam