• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    LALINA
    LALINA --- ---
    ty tri opbludky vpravo: jako by ta prostrední mela divne ohnutou ruku, nez zjistim, ze ta ruka (kus) patří te vedlejsí postavě...ale treba se to pozdejsim zvyraznením/potlacením vylepší
    LALINA
    LALINA --- ---
    to vejce je fakt záměr? me tam teda dost stve:-)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    STRYX: luxusni - a schody uz me vubec nedrazdi, takze nechat prazdne jak jsou ;-)
    MYDRIM
    MYDRIM --- ---
    STRYX: Mozno dako odlisit (stmavit? neviem) nohu tej zlej zeny od laveho meca, kompozicne je to takto dost debilne napojene.

    (btw co ma byt ten nalavo s vystrednym golierom a kam sa pozera a kam ukazuje?)
    ANNA
    ANNA --- ---
    vajíčko-klitoridální ekvilibrium (?-!)
    jsem natolik uchvácena symbolem, že se nedostává sebemenšího kunst-kritického prostoru,))
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Snesl :D
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Vajičko
    STRYX
    STRYX --- ---
    Diky :o)

    Tak dnesni pokrok..

    OKEYA
    OKEYA --- ---
    STRYX: Myslim, ze fabor bych vypustil ... copak je to nejaka kocka z vesnice nebo indian, aby na vsechno veseli faborky .... je to vrazdici mrcha. ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ALISTAIR: Hehe
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    chtěl jsem k tomu řict že mi to připomína ty dva bratry illustratory, co dělali Hobbity a Hvězdne války. Tou modři a tak...
    PHOB
    PHOB --- ---
    prijde mi, ze ses timhle trosku nekam posunul jinym smerem, coz je dobre.. uz to nei takove zasnene, ale razne a paradni !!
    PHOB
    PHOB --- ---
    ty o hej chlape... smekam, paradni ilustracka, moc povedene, sem zvedav na dokoncenou praci... paradni nasviceni, paradni atmosfera, na me mozna moc postav. kazdopadne super anorekticka babofka :)...
    parada !!
    LALINA
    LALINA --- ---
    ALISTAIR: teda jsem presnej opak anorekticky pubosky, ale libi se mi to moc:-)))
    KUATO: ty jsi snad odpůrce Lalíny z profese, co? nebo z plezíru? ;-)))
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    Takovej novej idol pro anorektický teenagerky :)) stryx jde s dobou :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    LALINA: nene, ja bych ho tam rozhodne nechal. bez nej by byl ten kosec prilis vyrazny, takto se to "ohnisko" rozptyluje kolem nej. a najednou minotaur. takhle je to super.
    LALINA
    LALINA --- ---
    co se týče kosteje, je fakt dokonalej, napetí v jeho androgynnosti... clovek si není jistej a tak to ma bejt... kostej nema pohlaví..
    jinak nejen ta kost, která mu dodáva krásy, ale i tvar hrudníku, dlouhy vlasy a ta suknice kolem boků.. to jsou atributy spíše ženské, ale nejenom.. proste dokonale vyváženy
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    STRYX: Myslim, ze to delaji ty oci a buclata licni kost
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    je to super :)

    moc se tesim na toho minotaura :)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Taky se mi to libi, Kostej je trochu desive androgynní... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam