• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: Moc hezký. Jen pokračuj. :) S olejem se dělá krásně a výsledek stojí za to.
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    pekny vsechno
    olej se mi libi, pripomina mi atmosferou nejaky pohadky, takovej ten detskej "magickej" pohled na svet
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    STRYX: zupa :)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: Jojo, je to faerská píseň, napsaná v 19. století, ale v romantickém duchu se zdařile drží stylu středověkých balad.

    Část je přeložená tady, ale má to trochu horší zvuk http://www.youtube.com/watch?v=fYMG9BaVUao&feature=related
    Existuje i metalová verze http://www.youtube.com/watch?v=xoxw46rB428
    STRYX
    STRYX --- ---
    ARFEA: To je mimochodem vytecny song. Hezky mi zni. To je Faersky? Je nekde k dispozici preklad?
    MEDIUS: Diky, uz zkousim dalsi. :o)
    ANDRASTE: Musim jeste vymyslet kam ho povesim.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Olej vzpada skvele. Nafot to nekde na zdi. :o)
    MEDIUS
    MEDIUS --- ---
    Hříčky jsou naprosto dokonalý, obě bych chtěl na zeď. Jinak jsem rád, že jsi zkusil olej, je velmi povedenej a těším se na další.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    STRYX: kachnička aneb The Long Serpent

    "... The Battle of Swold ended in the death of the Norwegian king. Olaf fought to the last on his great vessel the "Long Serpent" (Ormurin Langi), the mightiest ship in the North, and finally leapt overboard and was seen no more..."

    STRYX
    STRYX --- ---
    Kachnicka

    STRYX
    STRYX --- ---
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    STRYX: ultrozní, to bych klidně pověsil na zeď :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    LALINA: Asi trochu jo. Trochu to tak vyslo, trochu jsem to tak namichal. Trochu se posunuly barvy fotkou. V tech svetlejch by melo byt trochu vic zluty.
    LALINA
    LALINA --- ---
    zrovna si tak rikam, ze ten kout, ta zahrada, by me lakala, ale stejne jakobych tam nechtela bejt...je to tema bravama...asi...moc studeny (?)
    STRYX
    STRYX --- ---
    ESTEN: No, jako nejsem s tim uplne nespokojen. (take v realu to vypada o fous lip). Na druhou stranu, jsem se celou dobu citil dost neobratne. Obzvlast co se tyce michani barev a vytvareni ploch podobneho odstinu. Achjo, jsem desne degenerovanej tim photoshopem. Musim trenovat ;o)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    viteznej boj, rekl bych .)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Moje prvni platno. Olej. Byl to trochu boj. :o)

    STRYX
    STRYX --- ---
    JAMINA: Diky :o) Ta ruka asi neni uplne v poho. Rekl bych ze asi kvuli odlesku nad ramenem. Nevim. Asi uz to tak necham.
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    STRYX: luxusní záležitost!
    smekám, mňaúcta, mistře:))

    Jediný , co tam vadí mně, je červená postava dole uprsotřed. Pořád na mne působí, že má vykloubenou ruku, prostě anatomicky mi to nesedí, vzájemné postavení levé a pravé paže...
    ale to je jen subjektivné pocit, asi si každý najde něco co by změnil,)
    takže to klidně nech jak to je, imho...
    STRYX
    STRYX --- ---
    TEAPOD: Ne ne, to je fantom :o) Ve fantomicke podobe maji pouze rukavici, ktera drzi skrabosku.

    BLOODRAT: Tybrdo, navrat do detstvi :o)) No, je fakt, ze by se tam daly rozpoznat nejake shodne stycne plochy. :oD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam