• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: Tak konečně jsi zpracoval tohle téma! :o) Toho jelena jsem tedy očekával na druhé straně potoka místo toho rohu, ale tohle má víc napětí. Zajímavý je, jak ty parohy na mě působí, jakoby byly jen pouhou jelenovou myšlenkou a patřily spíš do lesa za brodem, kam hledí.
    STRYX
    STRYX --- ---
    Jelen na brodu :o)

    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    STRYX: moc hezky :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Jako ze bys to dal ostre rezane?
    PHOB
    PHOB --- ---
    fajny banner, hehe ale stavajici s gradientem do bile je divny, ten gradient to tam bije
    LALINA
    LALINA --- ---
    jo? asi jsem jeste nebyla v poradnem lese :-))
    ja se spis bojim ve meste .-))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Tak les je vzdycky trosku strasidelnej. To k nemu uz patri. Jinak by nebylo dobrodruzne do nej podnikat vypravu :o)

    LALINA
    LALINA --- ---
    jo, krása.... moc me ten les láká, doufám, ze nema bejt strasidelnej? ;-)) akorat pri prvním pohledu mi prisly ty barevný přechody trochu ostry... ale kdyz se na to dívam ponekolikaty, tak uz mi to tak ni neprijde:-) ta zed s dviřkama to je silný!!
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    banner moc povedenej
    STRYX
    STRYX --- ---
    ANDRASTE: Jenom sem na nyx, do soukromeho auditka k jedne rpg hre.
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Jeee, kam to bude? :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Banner

    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Hustoles! Velmi povedena atmoska i hra svetla a stinu. To si snad i povesim na zed ;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: smarja to je UZASNY !!!! ja slintááááám!!!
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Tak to je velmi pekne pojate tema. :o)))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Do zdejisi souteze [ CZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia) ] , na tema Banda zednicka. No, co na takove tema vymyslet... rekl jsem si, ze to pojmu trosku strasidelneji. Uz nejakou dobu mi vrta hlavou podobna scena, tak jsem vyuzil situace :o)

    Banda bubaku postavila prvni majak.

    LALINA
    LALINA --- ---
    aha..pojd to probrat nekam, kde se servíruje víno a chlebíčky .-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    LALINA: uz je to asi dost off-topic, ale vyzneni bylo ze v zavislosti na typu meditace se posiluje nebo oslabuje interpretacni strojecek na vyznamy jevu ve svete kolem nas
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    YMLADRIS: jo, to mi prijde uveritelny. Moje "kez by" melo vyznam "kez bych to prehanel aspon s tou shamanthou" ;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    YMLADRIS: chces tim rict, ze je to vymaz?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam