• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    Zmutovany cerveny les je neodolatelnou navnadou pro mladou skolacku. Kosik ve kterem nese babicce trochu jidla je jejim moralnim alibi pro tento ocividne hazardni pocin. :o)

    (do tamtez [ CZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia) ] )

    STRYX
    STRYX --- ---
    Vesnicovitost je zasadni kompliment, diky :oD
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    lehce Vesnicoidní. Pěkné. :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Rychlovka do mistni souteze na tema cerveny les. Druhotne mi prijde, ze zase rozvijim tu lesni serii, co se tu mihla pred casem.

    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: uplne obycejne, pouzivam vrstvy :) udelam si tvar. ten vystinuju... tot vse...
    STRYX
    STRYX --- ---
    LALINA: No, nekde tam jsou, ale je fakt, ze dost potlaceny. Spis tak v naznacich. Treba tam nalevo je jich par vyraznejsich. S tema koleckama.
    LALINA
    LALINA --- ---
    KOKES: :-))) nojooo, to je fakt :-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    LALINA: vidíš houby.
    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: ja teda zadny houby tam nevidim, ale cely je to nadherny...jakoby intimní, uzavřený a zároven úplne hluboce otevřený a čistý,,,,světlounký... jak nemám ráda džungle. - .teda bejt tam - , tak v tyhle vesnici bych zila ráda .-)
    MEDIUS
    MEDIUS --- ---
    STRYX: YEP
    STRYX
    STRYX --- ---
    YMLADRIS: To jsem moc rad :o)
    PHOB: :o) Ale no tak :o) Stejne by me zajimalo, jak delas ty ostre tvary? to vybarvujes vsechno v selekcich nebo se zamknutou pruhlednosti?
    DRAKKA: Nojo, Invasion of Mushrooms from Outer Woods :o)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    STRYX: tak to je taky vyborne, trochu strasidelnejsi, jakoby dum obrustaly nepratelske psychidelicke houby :D
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: ooo povedene, ma to atmosku...
    u me inspirovat ? :) hehe, tam neni cim :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    moc me to potesuje
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: A tady jsem se snazil trosku inspirovat u Vas, pane ;o)) Ale nejak se mi to nedari udrzet tak ciste a jemne.

    STRYX
    STRYX --- ---
    DRAKKA: Diky :o)
    PHOB
    PHOB --- ---
    kua nestvi me, kdo to ma porad chvalit, opet povedene... pohadkove a pritom neco rikajici
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    juuu, to je moc pekne :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    houbove zatisi s vesnici



    STRYX
    STRYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam