• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    www.strixovo.cz
    rozbalit záhlaví
    STRYX
    STRYX --- ---
    OLYFKA: :o)) Dik
    OLYFKA
    OLYFKA --- ---
    STRYX: krasa!!
    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: me nekdy pri bachovi beha mraz po zadech:-)) ale neprijde mi to agresivní,.. ale je tam samozrejme silné nasazení .-)))
    STRYX
    STRYX --- ---
    LALINA: Pokud jsem to dobre pochopil, tak tema bylo prebrano z klubu 'Tvorme vety po slovech'. Cili je to kolektivni vina :o)

    Kantaty Bachovi? Tybrdo, na me ta mladatka pusobi spis agresivne. Jako takovy syrovy krik prirody, proti kteremu nelze rict a ni n ale o to vic cloveku beha mraz po zadech. 'Jist! jist!', kriceji ty male chomacky peri :o)
    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: téma vymýšlel asi nekdo neučesanej po přeletu přes palírnu mrtvých nadějí .-)))

    me to pripomíná spíš téma...Sama příroda diktovala do pera kantáty Bachovi ...
    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: tohle je super ... tamty předchozí mě nijak neoslovili, ale tohle ano :)
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    STRYX: mne se moc moc libi tohle...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    STRYX: Super! A to zadání...
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak to je parada :) jak jsou naskladane na sobe :))
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    A jeste nejake cmarani:

    STRYX
    STRYX --- ---
    V mezicase kolaz a filtr.

    Tema bylo: Neučesaná vlaštovka se probudila s opicí způsobenou včerejším letem nad palírnou mrtvých degustátorů vín.

    STRYX
    STRYX --- ---
    ESTEN: Ok. sem s tim. :o)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    STRYX: ja to chapu, ja jen verim, ze by se to dalo napsat lip. Kdyz budu mit po praci cas a chut, najdu pro ilustraci nejakou ukazku ctivyho uletove metaforickyho textu .)
    STRYX
    STRYX --- ---
    ZORKAL: Ale kdez, stary dobry platon, ne? :o)

    ESTEN: Diky. Hele, co se tyce textu, ten mi prijde docela elgantni a umny v metaforickem popisu tamniho sveta. Holt je to misto, kde veci, mista a bytosti maji v prve rade prime kosmogonicke vyznamy a teprve druhotne hraji nejake profani role. Text a obrazek by se meli doplnovat ve zvyraznovani akcentu. Aby bylo zrejmejsi, ze scena je prima napr. i proto, ze tam sedi lide kolem ohne uprostred vejcoveho chramu, oka vesnice, lodi mezi vodami lesa, ktery ma skorapku z tikajici hodinarske mechaniky, coz je jinou formou roje mur tancicich kolem svice, ktere jsou jinou formou hlav placicich ve tme slanou reku slasti. Atd. Je to proste trochu uletove, ale snad i docela zabavne, kdyz je smysl veci uchopovan ne skrze pevne parcialni klicove identifikacni vyznamy, ale skrze typicke formace a struktury v nichz jednotlive prvky mohou byt ruzne zamenitelne a presto vypovidat o tomtez.

    PHOB: Byl to take porod. Dik za asistenci :o) Stejne porad neni uplne jasne, jestli tenhle font, nebo rucni lettering. Kazdopadne stary font je asi uz definitivne opusten.

    DRAKKA: Porad to resime. Je to boj mezi pozadavkem srozumitelnosti a relevance a vasni pro hru, ktera muze byt sice posetila, ale zaroven je fascinujici, jak uz hry byvaji :o). Imho vasen neni dobre proste odmitnout, s tim ze si ji clovek zduvodni jako nepatricnou. To plodi pouze trpke chute. Mam za to, ze vasni je lepsi prozit skrz. Verim, ze se to vytribi.

    KORAL: :o)
    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: Tohle je moc hezký :)


    STRYX: chvilkami jsem se v tom textu ztrácel. Ale dá se to, leč pro někoho, by to bylo už asi moc ... ;)
    Obrázek, ale hezky zpracovaný a přehledný .. :) Hlavně ty detaily, jsou krásně dodělané.
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    ten text je opravdu trochu prekombinovany...
    PHOB
    PHOB --- ---
    pekne si zvolil fontik, je to prijemne
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ZORKAL: mne to prijde vydreny a upoceny az k neprecteni, ale to holt promijim, protoze ty maluvky jsou proste vyborny a kvuli nim stoji za to prokousat se neobratnym textem .)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    "Tenata dělohy, na jejíž stěnu vrhá Aderán skrz sklivec stíny pravdy" mi přijde hodně tvrdý... To opravdu není pro každého...
    STRYX
    STRYX --- ---
    :o))

    no, ma to jeste rezervy :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam