• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    Mimochodem, dnes se od pulnoci do pulnoci kona velky kreslirsky maraton. Nevahejte se zucastnit. Vsici jsou vitani :o)

    [ CZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia) ]
    STRYX
    STRYX --- ---
    LEON_CHAMEAU: Jojo, tyhle vlnky jsou tutovka. Take me uspokojuji uz radu let :oD

    ISIS: Mnohokrat dekuji :o)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    STRYX: Som si dnes robila podobne uvolnene vlnky, velmi upokojujuce to je :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    aaaaaa! min.od unora 2006 jsem sem nekoukala :) a ted jsem si dala secko najednou .nemam silu ani nic komentovat. jednim slovem parada :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    STRYX: nevím proč mi to asociuje fisherman's dream :D
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    kralik!
    STRYX
    STRYX --- ---
    z workshopu

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    nejistota a nastávající výslech :-/
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    pristavaji mimozemstani :-)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: hehe pekny wallpaper :)
    modra je dobra. :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    LALINA
    LALINA --- ---

    VOJTIDLO: jj žádný rámeček:-))
    STRYX
    STRYX --- ---
    ESTEN: :o) Od te doby, co jsem zjistill, ze neumim kreslit radne sexy obliceje, schovavam liv tyler vzdy za rousku mlhy abych byl z obliga :oD

    LALINA: Diky :o)) Vzycky mi vyspravis naladu a snad i uvedes do rozpaku :o) Zas tak dobre to ale neni.

    VOJTIDLO: Zkousel jsem to, ale nakonec jsem se rozhodl pro variantu bez ramecku. Pravy kraj prechazi zase trochu do bile a tam ta kontrastni linka vypadala divne.
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    STRYX: tento vyzaduje ramecek
    LALINA
    LALINA --- ---
    me na tom nějak vzrušuje to, že pravý horní roh je mimo pohled mimo dohled..tam se může dít mnoho věcí...jako Mág v tarotu....
    LALINA
    LALINA --- ---
    STRYX: tohle je neobyčejně čistý a jasný... přitom magický. Tyjo, fakt výborný!!!

    :-))) není zač;-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    ESTEN: :-)))))))))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    STRYX: nevim proc, ale mam pocit, jako by se z prostredka mela kazdou chvili vynorit liv tyler s vykrikem "frodo, neumirej!"
    STRYX
    STRYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam