• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: Moc pěkný obrázek, nemáš ho v nějakém vysokém rozlišení se souhlasem k vytisknutí a pověšení na zed ?:-D
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    STRYX: huuu, hezka basnicka :-) mmch nechtel by sis otevrit eshop se svymi obrazky?:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: prosím tě, naprav:-) Zvonice byl první obrázek, který jsem od tebe viděl a hned nezapomenutelnej.
    STRYX
    STRYX --- ---
    VOJTIDLO: Husy jsou preci filigranozni. :o)
    JULIANNE: Dik.
    KOKES: Rikal jsem si ze zkusim zase neco naivne hezkeho. (hrome, koukam, ze zvonice se nekam zakutalela. to budu muset napravit)
    LORD_SHAPER: Kdepak. Na tohle jsem se inspiroval uzasnou basnickou od TH Whitea. Je desne pozitivni a totalne jsem si na ni pred casem uletel. Husy si tam nad ranem zpivaji:

    You turning world, pouring beneath our pinions,
    Hoist the hoar sun to welcome morning's minions.

    See on each breast the scarlet and vermilion,
    Hear, from each throat the clarion and carilion.

    Hark, the wild wandering lines in black battalions,
    Heaven's horns and hunters, dawn-bright hounds and stallions.

    Free, free: far, far: and fair on wavering wings,
    Comes Anser albifrons, and sounds, and sings.


    PHOB: Hehe, vsechny barvy duhy. :o) Rikal jsem si jestli to preci jenom trochu neprehanim jako ze uz prilis kyc, ale zase kdyz vetsinou si na tu barevnost moc nepotrpim, tak projednou se snad nic nestane :o)
    SULINAR:DRAKKA: Dekuju, to mam radost. Nastesti jsem to delal v rozliseni asi 6000px? cili myslim, ze A2 to klidne utahne.
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: mě se líbí i ten koncept k zamyšlení: kdy si uvědomím podobnost věcí. že klín z kačen(husí?) v dálce je obrazem formace na které letím vidíc jen tu sousední kačku(husu):-D
    Tyhle podobnosti jsou všude kolem nás..
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    STRYX: to chci na stenu! :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak tohle je masakr, paradni uplne !!!
    hodne povedene, libi semi to barvickama, tak provedenim !
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: Podivuhodná cesta Nilse Holgerssona Švédskem? Která z nich je Áka?
    DRAKKA
    DRAKKA --- ---
    STRYX: tak to je bomba :-) zas po delsi dobe obrazek ktery bych si z fleku povesila na zed :-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: to mi připomíná Tvé předešlé obrazy(třeba ten ve zvonici s holubicí, chtěl jsem se pokochat, ale na home neni?) moc pěkné..
    JULIANNE
    JULIANNE --- ---
    STRYX: Nádhera!
    VOJTIDLO
    VOJTIDLO --- ---
    STRYX: husy jsou standardni (mozna bych je radeji videl trochu v oparu, ne tak ostre, kvuli pozadi), ale to slunce.... to slunce... :3
    STRYX
    STRYX --- ---
    Candy time ;o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: díky. I tak je to piplačka:-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    KOKES: Je to tak. :o) Zhruba takhle se to dela. Osobni postupy se ale ruzni :o) Hlavni vyhody digitalni prace jsou asi rychlost, guma, undo, instatni michani barev, tonovani a svetelne efekty, copy/paste. :o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    nerozumím tomu digi paintingu, takhle se kreslí na tablet? teda, je to řekněme obecný postup? třeba http://www.youtube.com/watch?v=Gi89rltPeeQ&feature=related
    STRYX
    STRYX --- ---
    BARKAA: jj, ty mam rad. Ale furt to neni nic moc. Chtel bych mit linku jistou jako moebius, caza, huppen, levis, a vubec tihle vykresleni francouzsti silenci. Trosku me mrzi, ze vzhledem k prime umere mezi linkou a casem stravenym kreslenim, se mi to pravdepodobne nepodari stihnout. No, neda se nic delat, treba alespon vyevolvuju nejakou zabavne dekorativni dynamickou linku :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam