• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    BARKAA: Ta kolecka jsou skicy k takovemu logu, na kterem ted pracuji. Nakonec ale bude vypadat asi docela jinak. Tak jsem je sem dal jako prubezne vystupy z procesu. :o) Na taliri by nemusely byt uplne spatne. :o)

    ESTEN: Jako abych to jeste komplikoval nejakymi figurami v popredi? Ale kdez :o)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    STRYX: ty hele, nechces nekdy udelat gandhimu pozadi pro nakou z jeho potvor? :)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: snad tě neurazim, ale první, co mě napadlo, byly návrhy na talíře, ale takové designové kousky bych si klidně pořídila ;)
    STRYX: baví mě ty jemné linky na obzoru, vidím tam i východ slunce.. to ale až po chvilce. zprvu spíš trochu chaos.
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    CANIS_LUPUS
    CANIS_LUPUS --- ---
    STRYX: silne provokacne... asi by som so svojimi stenami mal urobit to iste :)
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: No vida, tady je to vidět moc hezky :) Pěkné, dráček v sobě spojuje něco kočko-ovčího :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Dracik a kocky u Selatka na zdi.

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    STRYX: cele hecke!)
    KERWIL
    KERWIL --- ---
    Holka dobra, ale s tim hadem sis mohle jeste trochu vyhrat ;)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Rychlovka do zdejsi souteze. Proporce trochu shot to hell. Napad od Frazetty. A u nohou me to prestalo bavit.

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    stryx si boží...
    ISIS
    ISIS --- ---
    STRYX: a este tam maji ty kratery? :)
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    ..asi si seženu nějakého tichého společníka :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    BARKAA: Na me prave nocni stromovka nepusobi vubec nebezpecne. Ale je mozne, ze u holek to muze byt jine. Zpravidla je temer prazdna a v tech neosvetlenych castech uz vubec zadni lide nejsou. Tiche palouky tam pod majestatnimi stromy dychaji fakt kouzelnou atmosferou. Skoda, ze je to tam v jedne casti tedka takove rozestavene :o(
    BARKAA
    BARKAA --- ---
    STRYX: asi někdy překonám strach ze tmy a vydám se tam.. nádherně to tu na mě prskavičkuje :)
    bezva, že jsi v poslední době zase trochu činnější ;))
    ISIS
    ISIS --- ---
    STRYX: nejlepsi ,co jsem dneska videla!! 8)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů...:-)
    (Jako fakt dobrý...)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Cmarankove dojmy z nocni Stromovky. Je to tam tyhle noci moc pekne.

    STRYX
    STRYX --- ---
    ANDRASTE: Je to tak :o)
    LORD_SHAPER: Toho jsem jeste nevidel. Budu muset napravit, nejak casto o nem posledni dobou slycham.
    CORNHOLIO: Dobry postreh, diky, Tohodle rozdilu bych si nevsimnul.To bude tim, ze stromy me nebavily tolik co postavicky, tak jsem se s nima tolik neparal. Hmm, kdyz ale nad tim tak premyslim, zjistuji, ze stejne moc nevim jak bych je mohl pojmout s vetsi mirou stylizace. Mozna je proste udelat min peclive.. vic nacmarat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam