• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    Nene, to je jenom svetlejsi kura, nebo tak :o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: muchovina je to!:-) moc se mi to líbí, vypadá to jednoduše, ale jednoduché to asi nebude...máš nějaké postranní úmysly s nevybarveným kmenem uprostřed?(kromě toho, že poutá pozornost)
    STRYX
    STRYX --- ---
    OKEYA: Uplne obycejny kulaty stetec s rozhozem do stran. :)
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    STRYX: Prosím tě, jak vytváříš ty náhodný listový plochy .. to je nějakej štětec v PS? (pokud to teda není tajemství) :-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    No, mne se prave ty outlajny dost libi. :o) Vnaseji do obrazku podrobnost, stylizovnost a zaroven popisnou exaktnost. Libi se mi, ze jde vyskladat z barevne nedalekych ploch ruzne zmixovane odstiny a zaroven drzet barvy separovane. Zaroven jde scitanim a odcitam z plochy jedne barvy vytvaret ruzne vzory, ktere treba definuji charakter materialu plochy. Ruznyma sirkama se hierarchicky snadno odlisi jednotlive objekty. Casti obrazku mohou mit zmatecnou difuzni strukturu, celkove ale outliny drzi poradek a prehlednost. Sedivost vytvari dojem vzdusne perspektivy a dava obrazku hloubku ac porad drzi plochost. No a v neposledni rade je to dost efektivni. Umoznuje mi to se i pri me nevykreslene ruce dostat se vsim vsudy s jednim obrazkem do tri hodin.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    jo taky sem myslel na prvvni pohled ze jde o nejakej zakladni fotosopi filtrik....
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    STRYX: teda mne se ty outlajny fakt nelibi. Kazda jinak tlusta, jinak sediva; a dojem rucni kresby vubec nenavozujou (jak asi maji), spis pusobi jako levnej filter ve photoshopu.

    zviratko, kompozice a barvicky ovsem super .)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: deep hunted :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Nezkousel, na to se jeste ceka. :o)
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    STRYX: mám zo toho takový divný pocit... zkoušel jsi to ukázat nějakému dítěti?
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    STRYX: tyjo to je super, takova secese bez kudrlinek:)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Delam ted nejake obrazky pro deti. Tenhle se zrovna snad docela povedl. Navic barvicky :o)

    CAR2N
    CAR2N --- ---
    jo, to se ti povedlo!:)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    STRYX: To je ta najstarsia vyhovorka ne nete! Tu mas farbu, aj undo: http://www.zefrank.com/scribbler/scribblertoo/
    STRYX
    STRYX --- ---
    DOUPLEMERLKIR: Diky. :o) Nojo, je hrozne, jak je ta technika pro tu svoji automaticnost tak desne lacina. Ale da se s tim hrat. Ma to ruzne figle jak delat srafovaci vzory atd.

    LEON_CHAMEAU: Ono to barvu moc neumi. :o)) Tak na nejakych dalsich obrazcich. Mam tu jeden rozdelany olej, tak treba tam ;o)

    PHOB: Undo a guma mi teda chybely citelne. Ale tak zase to ma napeti a autenticitu nezvratnosti. Je teda fakt, ze dopsat k tomu par dalsich funkci jako tyhle a treba jeste zoom, snazsi praci s foliema atd by nebylo zas tak tezke.
    PHOB
    PHOB --- ---
    nektere hodne povedene, ja ho zkousel a obcas sem postradal undo :))))))
    ale jinak smekam pred Tebou mistre !
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    STRYX: jaj! :)
    a souhlas s Merklirem
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Skus nieco vo farbe prosim :)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Jak nesdílím všeobecné nadšení z tohohle kreslouna, tobě to fakt sedlo.
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam