• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: klidne TI s tim helfnu, tohle by me moc bavilo, obal fakt hodne povedeny, stromecky apod...
    nezvyk na Tvuj styl, jen tak dale !!
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    STRYX: Krasa! Tohle se mi libi fakt hodne, cisty, ma to skvelou atmosferu, svetlo, barvy... jako obalka na hru je to bomba.
    KOKES
    KOKES --- ---
    STRYX: to je nádhera. Pěkný, čistý tvary, reklamní barvičky, to se líbí mě, natož dětem:-)
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: To je porad jak delame to Ekopolis ;o) Vzasade jde o ucebni pomucku pro deti na druhem stupni ZS do hodin enviromentalni vychovy. Skola hrou a tak ;o) Deti stavi mesto, snazi se pritom nezahubit prirodu a zviratka vukol a nenapadne se pritom seznamuji s ruznymi ekologickymi projekty ci zaklady trvale udrzitelneho rozvoje. Anabaze ohledne typa nadale pokracuje, jen pockej, mozna ti jeste napisu :oD
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: ty wogo, tak to je naprosto supr !! co to bude za hru ? moc pekne, ale asi i moc pracne co ? ale fakt naprosto supr, budes delat i typo ? :)
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    STRYX: to je super! :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Obrazek na krabici deskove hry o staveni mesta s ekologickym podtextem.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Z vyletniho setkani s lisaji.

    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Obcas se sam divim, kde na to beru trpelivost. Na druhou stranu, vzdy kdyz se potom podivam na nejake vymazlene profiky, tak citim, ze maji i jenom ten pracnostni vklad casto o rady uplne jinde. (nebo je to o efektivite prace??) Se svoji roztekanosti si o takovych dilech muzu nechat jenom zdat :)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    STRYX: je prostě boží... v současnosti plakátkem tapetujeme okolí Kobylis, kde se bude akce konat :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: tak tohle je masakr, to bych u toho asi tekl hodne :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    Tohle je asi muj prvni angazovany obrazek ever. Uf, nejsem z toho zcela ve sve kuzi.

    STRYX
    STRYX --- ---
    Pozvanka na Pulnocni cirkus:

    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    Z podzimni zahradky:

    STRYX
    STRYX --- ---
    FALLIE: Cejka je frajer. Obavam se ze to bude nestylove ve wordu ;o)
    FALLIE
    FALLIE --- ---
    STRYX: ááá, já už myslel, že inspiraci čejkoou zamlčíš, tak to doufám, že to celý Ševčík taky píše redisperem.
    STRYX
    STRYX --- ---
    BARKAA: I normalni architekt, jenom si zkousim delat bokem doktorat :o) Domecky maji byt jednoduche a popisne. Trochu jsem se snazil stylove priblizit ilustracim z Cejkovych Tendenci soucasne architektury, ale dal jsem tam ty syte stiny a kerove kudrlinky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam