• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    M4RC: Hloubení je u zaseče, trochu se to zaseklo, ale rádi bychom to co nejdříve dohnali, i když to bude zprvu opět záležet na ilustracích. S těmi však problémy nejsou a už se těším, až budeme mít komplet :-)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Já mám první dva a potřebovala bych je podepsat. :)
    M4RC
    M4RC --- ---
    STRYX: Děkuji za odpověď. Tak budu doufat, že to bude brzy...
    STRYX
    STRYX --- ---
    M4RC: Take netusim, obrazky jsou jiz nejakou dobu hotove.
    M4RC
    M4RC --- ---
    Nevíte prosím, kdy má vyjít třetí Holdstock?
    STRYX
    STRYX --- ---
    Dodělal jsem další z pláten. 76 x 50 cm

    STRYX
    STRYX --- ---
    Asi pred mesicem se mi rozbil tablet. Behem cekani nez mi dorazi novy z Evropy, sahnul jsem zase po oleji a rozpracoval par platen. Jedno z nich jsem i dokoncil. Je to 50 x 50 cm.

    KORAL
    KORAL --- ---
    STRYX: První věc co se mi při pohledu na obrázek vybavila, bylo jméno Sáblíková :)

    Moc krásný obrázek.
    STRYX
    STRYX --- ---
    ESTEN: Vidis, to je moc hezka asociace. :o) Diky. Moje predstava tady byla spis neco jako "mezi morem moznosti a fragmenty vzpominek/prilezitosti" s tim ze hrany ledu jsou horizonty ovlivnitelnosti. Kazdopadne je to trochu abstraktni koncept a nevim jestli ho obrazek dostatecne vizualne vyjadruje. Je tam rada veci, se kterymi jsem se pral. Ocean mohl vic po okrajich mrznout, ale nakonec jsem byl rad, ze jsem ho uveritelne ohranicil ledem. Snazil jsem se take o nejake momentum pohybu, ale zaroven to udrzet ostre jako snimek. Byl to trochu porod.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    STRYX: rosny bod? Kazdopadne, uspokojive je slabe slovo :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Tuhle scenu nosim v hlave poslednich alespon pet, sest let, ale porad nejak nebyl cas a odhodlani se do ni pustit. Z bruslare jsem mel trochu obavu jak dopadne. K tomu spousta prazdneho prostoru a gradientu, u kterych jsem si nebyl jist jestli nebudou nudne nebo neumele. Ale snad to dopadlo uspokojive. :o)

    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    PHOB: Diky, jdu se do toho oprit ;o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    Naprosto v rychlosti. Pridejte se take, treba znovu rozjedeme toto utichle auditko.
    Tema: Vodnikova porazka
    [ STRYX @ CZ vs SK - kreslířská bitva serverů, aneb dneska se to serve... (Nyx vs Kyberia) ]

    PHOB
    PHOB --- ---
    STRYX: honzo, ty nezakrnis nikdy! naopak, cim dal dokonalejsi... !
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SOMBRA: Už jen chybí dopsat k tomu tu knihu! :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    ARFEA: To jsem rad. Mel jsem obavy, jestli jsem vytvarne trochu nezakrnel, ale nejspis je to jako jizda a kole. :o)

    SOMBRA: Diky. Mam ted i nejake napady na sceny ze Siranie. Tak uvidime.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: Likoval jsem už na fb, ale musím i tady, protože je to fakt moc hezký :)
    SOMBRA
    SOMBRA --- ---
    STRYX: já ráda detaily a tohle se mi fakt líbí!
    STRYX
    STRYX --- ---
    Ted uz zase cerste tema. Zanoril jsem se tu mozna az krapet prilis do detailu, ale jak jsem opet chytl tuzku, dostal jsem jakysi kreslici abstak a nemohl jsem vynechat zadny koren. :o)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam