• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    NUFINKA: oni ale zadny system nemaji....
    OMAMBEA
    OMAMBEA --- ---
    myslim, ze resit co by kdyby nema cenu.o)
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    VYWERN: takze tva veta ma znit

    "NUFINKA: protoze se vystrahy selhaly - to neni argument, ze vystrahy selahaly..." ?

    mno je to naprosto realisticke priznami chyby - myslis ze pokud se stane chyba a zemrou tisice lidi ma ti to zustat jedno? chces mi tady rict, ze kdyby rupla rekneme orlicka prehrada vinou privalove vody a tobe se utopila cela rodina kvuli tomu ze nekdo nepustil syrenu nebudes to resit? - ty ses borec....to ja bych nedokazala....

    kazdy varovny system potrebuje nejaky cas proto aby se kolos varovani spustil...bohuzel tamni system nejak nastavili a nikdy to neodzkouseli - to je pravdaneomlouva, ale bohuzel je to fakt. Pri prvni prilezitosti to odzkouset bylko pozde na upravy....nez se masinerie rozjela byly 2 hodiny v trapu a lide se koupali....Stale nepopiram zavineni chybneho systemu, ale to zivoty mrtvym nevrati, ostatni to tez neuzivi...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    OMAMBEA: tak tak :) mame i protipovodnove zabrany pres cele mesto :)
    OMAMBEA
    OMAMBEA --- ---
    vywern> tak rikam, kdyz se chce, vsechno jde.o)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    OMAMBEA: u nas taky :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    NUFINKA: promin jsem se prepsal misto kontroluji si tam dej selhaly. ;)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: jako ono uz asi neni co resit. Vlna zastavit nesla, slo jen varovat obyvatlestvo, ale to vlastne taky neslo, porotze jim to nefunguje.
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    VYWERN: kde jsem rekla ze vystrahy nekontroluji? to mne moc zajima...
    OMAMBEA
    OMAMBEA --- ---
    houkaji.o)
    OMAMBEA
    OMAMBEA --- ---
    tce, u nas kazdy patek koukaji vystrahy na zkousku.o)))))
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    NUFINKA: protoze se vystrahy nekontroluji-to neni argument, ze vystrahy selahaly...
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    VYWERN: nikdo netvrdi ze je vse dobre, ale to popravde neni nikdy nikde...


    VYWERN: informovat lidi hodku dopredu to je problem..je fakt, ze kdyby totalne neselhal system vystrah mohlo byt lepe to s tebou musim souhlasit...ale uprimne..vystrahy selhaly i v Praze uprostred Evropy - v podstate vybavenejsi casti sveta.....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to uz res s nekym jinym, pac na to uz jaksi dneska nemam sil :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    mam jeden v lednici :)

    Ale, porad je tu dost veci co je spatne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jdu pro šampus :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: jo to je mi jasne, proto jsem uz vlnolam odvolal :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VYWERN

    muzes pochopit aspon to, ze 10ti metrova vlna muze bejt tak 30000x slabsi nez 6ti metrova slapova vlna? pokud pochopis aspon tohle, tak mame vyhrano :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    VYWERN --- --- 18.24:37 3.1.2005 --- [18.24:47 :: sledované diskuze]>ted ty nemluvit jazyk muj kmen, hombre
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRAGON: kdyz musi tak se stehuji a kdyz nemusi tak ne.

    vlnolamy odolavaji i 10m vlnam, to by jsi asi nerekl, ze? Kdyz vezmeme jinou charakteristiku, tak mas v leccems pravdu, a ted VYWERN --- 18.20:21 3.1.2005

    DRAGON --- --- 18.10:03 3.1.2005 :zatim si nerekl ani jeden realnej duvod, proc jim nepomoct. JO RIKA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam