• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    DRAGON: a o čem to teda bylo? Že třeba někdo nechce dát peníze protože třeba nevěří konkrétním nadacím?
    Že málokdo kdo organizuje pomoc přesně popíše na co a kam jsou peníze určeny a jak je tam chce dostat na místo určení a kolik peněz z toho spolkne samotná organizace (lidi, cesta, daně, poplatky)?
    SKIN
    SKIN --- ---
    vir_kenny>a kde v tom je ta emoce? =))) ty jsi vazne demagog
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    SKIN --- --- 11.36:04 4.1.2005 --- [11.36:57 :: diskuze :: Přírodní katastrofy - Tsunami v jihových]
    a hlavne mi prijde ze je generalem po bitve...
    kdyz to vi vsechno tak dobre vedel, proc nekritizoval system varovani predem?


    jasně, hlavně v tom nikde nejsou emoce, hlavně nám jde jen o informace...:o)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: vsechno prevracis na to jak se ti zlibi, tohle nerekl
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    FATALLUBA: taky dobrý... "Jakže, ty nechceš dát stokorunu na indonésii? Jsi zlý a pokrytec."
    To ale není pravda. To už hraničí s vydíráním.
    SKIN
    SKIN --- ---
    euchenie>to neni statisticky zas tak moc...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREATDRAKE: to je docela zajimavy a asi meli i docela kliku, ja se jednou dostal do spodniho proudu a nemoch sem se skoro dostat na hladinu, meli docela kliku, ze je to nestahlo, pac tsunami pod vodou bude asi dost silnej proud vody :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    a hlavne mi prijde ze je generalem po bitve...
    kdyz to vi vsechno tak dobre vedel, proc nekritizoval system varovani predem?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    25 nezvestnejch z cr
    PJANE
    PJANE --- ---
    VIR_KENNY: to jsi asi trochu nepochopil nas, nikdo po neikom nechce aby ronil potoky sluz a pronest, ze je to jejich chyb, protoze bydleli u vody je trochu zcestne...
    SKIN
    SKIN --- ---
    vir_kenny>ne me prave zajima, jak to myslel...ze zacatku to vypadalo ze jim pomoc zas tak nechce...paxe to ruznymi proprietami dostalo az za bod kdy jsem mu prestal rozumet a kdyz se ho na to zeptam primo, tak mi odpovi vsichni jini jenom ne on sam...kde v tom vidis emoce? ptam se pouze po souhrnu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: fajn, asi mas ruzovy brejle nebo co, ja to rozhodne chapal jinak nez tak ze se zamyslel nad alternativni pomoci a prevenci pohrom..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: uznavam ze me nekterejma vecma nakrknul, ale spis sem se pozastavoval nad tim, ze clovek co ma tak zkresleny informace se do toho tolik plete, no prislo mi to divny, to je cely
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    DRAGON: v počátku byl jeden přízpěvek, jeden, ve kterém se Wyvern zamyslel nad tím do jaké míry tomu mohli předejít (do jaké míry si za to mohli samy).
    Až později se začlo debatovat o vlnolamech........
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Nevim tak jako todle se asi každej den nestává a pomoct byť jen nějakou tou korunkou drobnou není zas takovej průser pro peněženku.
    A pokrytci vo tom právě jen kecaj a nedaj ani K :o))
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    Vás totiž neštve Wyvernův přízpěvek jako takovej, vás pobouřila vaše osobní emocionální interpretace jeho přízpěvku.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VIR_KENNY: tady nejde o srdicko, mozna by sis mel precist, na co sem vetsinou reagoval - na jeho naprosto zkresleny informace. To by sis mel uvedomit, nez zacnes nekoho obvinovat z pokrytectvi.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    SKIN: DRAGON: PJANE:
    řekl bych, že se plácáte ve vlastních emocích, jděte se nadechnout ven a pak si znovu jeho přízpěvky přečtěte.Já chápu, že někoho takové neštěstí rozruší, ale není potřeba stále v klubu ukazovat jak vás z toho bolí srdéčko, a nutit k tomu ostatní (kdo neukáže jakou to nemá dušičku, a že ho bolí smrt mnoha lidiček), ... už jen proto, že to zavání pokrytectvím.....
    FATALLUBA
    FATALLUBA --- ---
    Nedělat nic,je něco podobnýho jako sem jim smát.Myslím si že každej člověk v týdle republice (až na malé vyjímky) má na to poslat alespoň posranou dárcovskou SMS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam