• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    ravenun> no ja ji kazdopadne jeste nez shniju parkrat pocuram a pokadim
    XL1
    XL1 --- ---
    Ja jenom nechapu proc se ted delaj vsemozny akce,radoby bohumile,na podporu rybaru ktery vydrancovali more do x kilometru od pobrezi misto toho aby klidne pracovali na polickach kterejch v tehle zemich-myslim konkretne srilanku lezi ladem neskutecna plocha...
    to se nedivim ze si to Poseidon nenechal libit věčně...
    LEMS
    LEMS --- ---
    ECLIPSE: :) vrchol? uz je asi dneska jasny kam to speje ne?:) a jestli dobre chapu tu posledni neprijemnost, tak to byl treba taky projev evoluce ne? ony ty kontinenty sou proste v pohybu, a ze tu zrovna zijem jim nak jako duvod k zastaveni se nestaci:)
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SULINAR: :)))
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Ten článek mi nejde nějak do hlavy, jak mohl zjistit, že se opeplilo o stupeň za 3 dny...podle čeho to měřil? Tady se za den ochladilo o 10 stupňů.


    LEMS: Souhlasim :). Kdo tvrdí, že jsme vrchol evoluce.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    JADR: v tom pripade doslo k bestialni nekompatibilite :-))
    LEMS
    LEMS --- ---
    neni ona ta evoluce v plnym proudu?:)
    JADR
    JADR --- ---
    SULINAR: já nechápu odpověď.
    JADR
    JADR --- ---
    MYSHA: to jsem nevěděl. pěknej klubík. tam bych mohl taky zamořit nějaký ještěry mojema virtuálníma plkama....-:)
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    JADR: nechapu otazku.
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    JADR: ehm.. fusujes mi do remesla :)) trosku to chcipa, ale co neni muze byt..

    [ Earth3000 ]
    JADR
    JADR --- ---
    Ale to už je známý nějakou dobu. vědci už to pozorují celkem dlouho, akorát když se o to zajímá nějaký vědec z USA, tak je z toho najednou poprask.
    Dlouhodobě to sledují vědci na Antarktidě, kde k tomu jsou podmínky a také na Sibiři.
    Zároveň když se na to člověk koukne z hlediska délky lidského života, tak to tak akutní není-myslím tím pro naší generaci.
    Příklad:
    Zkuste si 80 let ztišovat věž a taky pak nepoznáte, že už nic nehraje.

    Je to dáno tím, že populace lidstva se nezadržitelně rozrůstá, přibývá měst, aut, průmyslových komplexů a s nimi přichází i smog a drobné částečky prachu, kterých je víc a víc.

    Tady v tom auditku je pěkně vidět jak si lidi matičku zemi svévolně ničí. A nikoho v moderním byrokratickém světě plném byznisu to nezajímá.

    zkusíme obrátit list:

    MYSLÍTE, ŽE PŘÍDE NĚJAKÁ DALŠÍ EVOLUCE?
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    to jsem mel v planu
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    MONKOK: bohuzel ne ve tme ale v tropech
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    chcipnout ve tme
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    nespalovat
    nespinit
    nekourit
    nelitat
    nejezdit
    nesvitit
    doufat
    PJANE
    PJANE --- ---
    JADR: masakrrr
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    JADR: tyvole, tak to je hardkor!!! vitejte v poslednim stoleti
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    tak uz nasli majitele cleverlancu a sekretarku , identifikovali je snad podle zubu .. mimochodem byli taky na phiphiMAZIAK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam