• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZMYJKADIES IRAE Projekt Chronos
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    NYEMI: Já se momentálně víc kloním k PH. Mám pěkně rozjetou postavu a pokud pominu pár detailů, tak RP s ostatníma hráčema je na super úrovni. A největší klad vidím v tom, že si zahraju s lidma, s kterýma normálně nehraju a který za ty dlouhý roky nemám přečtený. Přináší to do hry nové rozměry :-)))
    REINITA
    REINITA --- ---
    NYEMI: já bych to tak jasně neviděla.
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    SEBEL: Ani ne. Pac DI je dost jasne kvalitnejsi.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    OLAPH: Protože ho nikdo neudělal na podzim, kde byl již dlouho ohlášen.

    Popravdě je mi dost líto, že se oba velké Pražské larpy budou krýt, bude těžké si vybrat...
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    AMBERAN: Tomu rozumím, také bych si býval zahrál, ale hlídky jsou projekt, s kterým musím počítat. Už jen kvůli tomu, abych zachoval kontinuitu a pravidelnost
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    DANAKETH: Ja jsem rozmrzely, protoze nejspis nebudu hrat DIcko, ktere bych si rad zahral - ne proto, ze se tu vyjasnuji postoje.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANAKETH: V pohodě. Pak nejspíš budou oba LARPy přes sebe.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    HARALD: Hele, hlídky v březnu dělat budu. Spousta lidí si kvůli tomu už dávno organizuje čas a dělá plány. Nehodlám hýbat se zaběhlou akcí, u které si zakládám na stabilním termínu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANAKETH: Pokud fakt chceš, aby Hlídky a Di nebyly obě ve stejném termínu, tak bych se na tvém místě zkusil soukromě domluvit s Branwen a neoznamoval bych březen jako pevný termín Hlídek.

    Hlavní důvod proč bývá DI v březnu, případně částečně v dubnu je ten, že později už se ti nejaktivnější hráči účastní jiných LARPů a vyrážejí ven z města. Takže později už by nebyli hráči. Dřív je zase strašná kosa.Takže být tebou, tak se zamyslím, jestli stejná omezení platí i v případě Hlídek a jestli by nešlo šoupnut i s nima.

    Ale ta druhá část je můj pohled, pokud fakt chceš zabránit souběhu, tak se spoj třeba přes poštu s Branwen a pak jí odpovídej.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    AMBERAN: Já myslím, že rozmrzelost není na místě. Prostě se tu vyjasňují nějaké postoje a myslím, že to je celkem pozitivní.

    Jinak se všem, koho tato debata pobuřuje, hluboce omlouvám.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    HARALD: Bohuzel zadny konstruktivni navrh nemam, jinak by tu uz byl. Jsem jen rozmrzely, tot vse.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    HARALD: Jaký návrh by sis představoval?
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANAKETH: A co teda navrhuješ?
    HARALD
    HARALD --- ---
    AMBERAN: A co teda navrhuješ?
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    To bych nevěřil, co rozpoutám, tím, že se zeptám.


    Případné dotazy klidně směřujte na mě, rád na ně odpovím.

    Jen poupravím, jarní DI tuším bylo v roce 2010, mám za to, že jsem potkávali lidi s plackami v době PH a bylo mi moc líto, že nemohu hrát s nimi:-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    Btw. vim, ze ta odpoved Olaphovi neni zrovna konstruktivni, ale proste jsem neodolal :-)
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    HARALD: Proc by ma vytka mela smerovat na nej, jen se pokusil zabranit soubehu mestskych larpu v Praze, coz je neco, co je mym pranim uz dlouho a dokonce jsem se s tim pokousel neco delat...
    OLAPH: Protoze ho do roka nikdo neudelal? ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    AMBERAN: Nevím. Vždyť jsem netvrdil, že má DI cokoliv rezervovaného. Danaketh chtěl, aby se v březnu DI nekonalo. Tím ale říká, že chce, aby se kvůli Hlídkám konalo DI ne za půl roku, ale za víc než rok. Takže tvá výtka má směrovat na něj.

    Mě z toho vychází, že preferuju dva LARPy ve stejném termínu. Rok se mi čekat nechce. Nepožaduju exkluzivitu ani pro jeden LARP.
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    AMBERAN: a proč bychom na DIčko měli čekat déle než rok a půl?
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    HARALD: Tak zase proc by brezen mel byt rezervovany ausgrechnet pro DIcko - vloni sice na jare bylo, ale letos ne (a byly Hlidky) a pred tim bylo DI na jare snad nekdy 2008...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam