• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    BROTHER: aha, no tak to si jiste zaslouzi svoji skatulku;)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    NAILER: dik! myslim ze po erice tady bude za hvezdu .)
    NAILER
    NAILER --- ---
    FRESHAIR: hele a co ty videnaci?
    NAILER
    NAILER --- ---
    co byste rikali na nekoho takovyhodle? http://www.megaupload.com/?d=482QXA6K

    poslouchal jsem toho ROKO, vyber desek je skvelej, mixy teda dost slaby. co vase poslechy?

    jinak jsme zkontaktovali nasi spojku z tectonicu, at nekoho bristolskyho doporuci...
    ANS
    ANS --- ---
    LORENZO: s tim co predvedla Erica by si mistni diskzokej asi nikde nevrznul .)


    ILL_EEL: rek bych ze je este tezsi zabavne selektovat/poustet nez mixovat jak robot. kdyz to porovnam s Tony Thorpem na turbovce, kterej taky nedal jedinej mix, ale melo to hlavu a patu, tak tohle bylo fakt ble, par hardkoru to nezachrani .)
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    jako jo :)
    mf
    malátnej matoa ráno :D
    priapus
    erica ráno to exhibo, set jsem nestihnul protože nasračky dole :)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    FRESHAIR: nezapomen ho dat do DP2008 .)
    FRESHAIR: ad roko..dik!
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    SARKALINA: Zjistim jak ma Roko cas a zkusim prekecat kluky:)
    btw. k posledni akci.. dole naprosto super MF uzasny beaty, lidi bozi, mne dokonce hodili kilo , to se mi jeste nestalo:))
    nahore spatny, radeji NC
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Benny Ill me bavil od zacatku do konce, i kdyz mu par mixu taky zaskripalo,...selekce bez chyby, celkove parada

    Lady Erica vystupovala spis jako selector poustec typu John Peel, s mixovanim se moc nesrala :) ale ty oldskool hardcory co davala na zaver byly docela vtipny...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    LORENZO: mam naprosto stejnej nazor. nelibil se mi zpusob mixovani a vlastne ani moc ten obsah. namatkou 2 dubstepovy treky a nasledne plastic dreams od Jaydeeho bez jakykoliv navaznosti = celkem prusvih.

    zajimalo by me, jestli se tu nekdo vyjadri k mymu navrhu dotahnout ROKA?
    NAILER
    NAILER --- ---
    tu jsem bohuzel nestihl :( slysel jsem konec bennyho illa a priapuse a to me bavilo hodne :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Jak vás to bavilo...
    Pro mě Lady Erica nuda...
    Co vy?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ZEPHID:
    Horní stage

    21:30-23:30 E.S.P
    23:30-01:00 Lady Erica
    01:00-03:00 Benny iLL
    03:00-04:30 Priapus
    04.30-??:?? xxx

    Dolní stage

    Yukimura, Matoa, Machine Funck

    ZEPHID
    ZEPHID --- ---
    Prosim line up dneska?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    teKno ve squatu? :))
    KR_TEK
    KR_TEK --- ---
    co to je squattekno?
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    DRSH: tak tak...
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    Yuki bude v anglii a nedorazí.... Říkal mi to, ale nějak jsem na to zapoměl... Omlouvám se....
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: RAVEBOY: tyhle tri skupiny jsou asi bez diskuze, ale trochu se obavam, ze treba v cechach je sXe punk/hc scena undergroundem taky proto, protoze jim pravdepodobne nic jinyho nezbyva... :)

    ruzne ve svete se imho slusne vydelava a kseftuje uz i na sXe hc materialu, treba v nemecku ta hc sxe scena pusobi taky trochu jinak... kdyz se podivas na dnesni weby labelu typu victory records / sekce artists, kde sice vydavaj treba moji oblibenci path of resistance, tak mi to taky prijde krapet usmevne, ale asi jak kde, nerad bych se do toho nejak zamotaval...
    ANS
    ANS --- ---
    RAVEBOY: no to sem prave myslel, ze striktne andros me nenapada zadnej hudebni styl. spis de o jednotlivce jak k tomu pristupujou, nakladani s nahravkama, poradani akci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam