• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    Ceny este nevim bohuzel, uvidim, kolik toho bude. Ale myslim ze tak 200kc za 150ml.. V sobotu sem hodim fotky i s cenama:)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Chtela jsem si koupit od weledy cold cream, ale na prvnim miste ve slozeni je voda. Ptam se, jestli je to na zimu vazne dobre, jelikoz jsem nejak nabyla dojmu, ze v kremech na zimu by voda byt spravne nemela. Jak to je?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    BRUSINKA: hotova ziva voda :-D
    ANDREAD
    ANDREAD --- ---
    máte nějaký ozkoušený tip na oční krém (protivráskový)? :)
    FIFULINKA
    FIFULINKA --- ---
    Zdravicko,
    o vikendu budu tvorit
    KONOPNE TELOVE MASLO a KONOPNY BALZAM NA RTY s mesickem. Kdo by mel zajem, napiste.Slozeni kon. masla:bambucke maslo, mandlovy olej, avokadovy olej, kokosovy olej, konopi, silice z levandule Balzam: vceli vosk, mandlovy olej, mesicek, oliv. olej. konopi. Predani do Vanoc v Brne, nebo poslu po Vanocich postou
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    LOMILOMI: jsou z Argánie trnité přímo lisované z Agadiru z Maroka :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    LOMILOMI: to je ten strom ;)
    LOMILOMI
    LOMILOMI --- ---
    NEELLA: to jsem netusila, ze existuje misto, kteremu se rika Argánie :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    ahoj, prodám pravý nefalšovaný arganový olej lisovaný přímo z argánie, dovezen z Maroka [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám pravý bio arganový olej 100ml / celá čr / 250 CZK ]
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ENTENTYKY: Je tam podle me par docela zbytecnejch veci, pocinaje tim parabenem, pak proc je tam parafin, to taky nevim (je to pasta) a ty fosfaty urcite dobry nebudou... ale urcite je tu nekdo zasvecenejsi :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    sice to neni prirodni, ale vy jste tady pres to slozeni ;)

    je v ty paste neco vyrazne blbyho? (ten vysledek je totiz dost dobrej)

    Labradoora: Rembrandt Sensitive - bělící zubní pasta pro citlivé zuby
    http://www.labradoora.com/2012/09/rembrandt-sensitive-belici-zubni-pasta.html

    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    a pro pobavení: "výhody" intim oleje od saloosu, k přečtení zde- http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=3318

    prostě, ať vás trápí cokoliv, intimní olej to vyřeší:)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ORIKA: jestli ti neva si připlatit, tak já používám tyhle ubrousky a můžu doporučit, měli by vyrábět i mýdlo: http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6545
    TABBY
    TABBY --- ---
    ORIKA: Tak jo. Opravuju se: neni to Balea, ale Jessa (DM privatni znacka intimnich potreb; Jessa jsou i tamtony a vlozky):

    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: jj, byla bys moc hodná :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    ORIKA: Muzu ti vyfotit slozeni, jestli chces. Ciste prirodni to nebude...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: toho jsem se obávala...běžný chemky nechci, používám přírodní kosmetiku a ráda bych u toho zůstala...na ten olej kouknu, ale je fakt, že oleje celkově moc nemusím...ta balea je bez parabenů, ale čistě přírodní asi není, že?
    TABBY
    TABBY --- ---
    ORIKA: Nedela, bohuzel. V DM je k dostani budto Balea (je bez parabenu) nebo intimni myci olej od Saloos. A potom samozrejme bezne preparaty...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    prosím vás, nevíte, zda alverde náhodou nedělá intim gel? (ne na sex, ale na mytí intimních partií ;)) používala jsem několik let aloedermal intimaid, ale teď je v brně nesehnatelnej, tak hledám dostupnou náhradu...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    TABBY: polysorbate 80 a laureth 4 ve složení na prvních příčkách... tomu jsem se právě hledáním těch alternativ chtěla vyhnout... nebo jsou ty složky naprosto košer?
    Jo a btw, na růžovém chroustovi jsem objevila odkaz na www.ewg.org/skindeep (http://www.ruzovychroust.cz/category/clanky-o-kosmetice/), kam zadáte složku a vyjede vám, jak moc je škodlivá... tak jsem tam cvičně zadala pár složek a třeba sodium lauryl sulfate nebo parrafinum liquidum jsou na stupnici hodně hodně ok, kdežto potassium sorbate, který se docela často objevuje v přírodní kosmetice, je horší... což mě překvapuje. Proč to tak je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam