• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    QUORRA: Třeba meruňkový, nebo hroznový. Zkušenost mám jen s tím prvním, ale na http://www.saloos.cz/rostlinne-a-bio-oleje máš napsáno u každého přesnou charakteristiku (ale asi znáš) i jak je lehký či hutný.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    QUORRA: Berem, tiež Praha. To ti tak smrdí? :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: jé, díky, to vypadá dobře (i ty krémy), douglas tu máme tak se tam stavím
    OXIS
    OXIS --- ---
    QUORRA: hmm, tak dík, no. ale řekla bych, že teď mám docela dobrý pitný režim, bylinné čaje, voda... to dřív jsem pila taky hodně, ale jenom zelený čaj, to jsem někdy měla i pocit, že se zcvrknu :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ORIKA: Pardón, nevložila jsem odkaz.
    Parfumerie Douglas - Parfémy, Kosmetika, Péče, Makeup, Beauty Trendy na Douglas.cz - Home - NAŠE ZNAČKY - AA Eco
    http://www.douglas.cz/home/nase-znacky/aa-eco/aa-eco/
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MARINNE: Ja si po prebudeni pridem najkrajsia. Tu Alterru som kupovala mame v Nemecku na Vianoce celu. Odlicovak, denny, nocny a serum. Vsetky su dobre, ale skusala som to zatial len tyzden v kuse, nechcem jej to brat, ked je to darcek.

    Orchideovy: Voda, Alkohol, Mandlovy olej, Glycerin
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MART1NKA: Tak tú som nevidela. S tým opuchom to môže byť, on zas rýchlo spľasne, ale to už som nalíčená, takže žiadne horory sa nekonajú. Olej, alebo sádlo na noc majú na mňa ten istý účinok, opuchnem.

    OXIS: Glycerin hydratuje tak, že vyťahuje vlhkosť zo spodných vrstiev pokožky.
    Inak ten aloe vera krém obsahuje: Aqua, Alcohol, Glycerin hneď ako prvé v zložení :D Ale na noc bude hádam dobrý.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MARINNE: Nebude to tym, ze po flame mas opuchnutu tvar, a preto ti pride, ze mas menej vrasok? Ja som este aj trosku ruzovejsia.

    Orchideova sada proti vraskam od Alterry je na zimu dobra. Prestal sa mi supat ksicht. Na leto bude asi prilis mastna, ale na to mam modru Laveru.
    OXIS
    OXIS --- ---
    QUORRA: a mohla bys mi ve stručnosti objasnit, proč je glycerin špatný? Nijak mě to teda netrápí, při mém zoufalství jsem ráda, že konečně mám docela zdravě vyhlížející pleť! :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    GRETKA: Mám hlboko posadené oči, takže bez make-upu mám hnedé kruhy okolo očí, v kombinácií s bledým ksichtom to vyzerá výživne. A takisto vrásky pod očami čo tam boli vždy. Po fláme si pripadám krajšia ako zvyčajne, ale to bude vekom, zbytkáčom a dlhým spánkom.

    Btw mám krém na ksicht s aloe vera od Alterry. Mala by to byť v podstate novinka (rozumej videla som to pred 3 týždňami 1x), tak som zvedavá. Ak nezabudnem podám report.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    QUORRA: díky, večer přečtu :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: u které značky?
    CAMELLA: sanoflore jsem sháněla ve vaňkovce, ale byla vyprodaná a lékárnice mi říkala, že nová várka už nebude :/
    QUORRA: u tebe je kde?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ORIKA: mam doma micelárku sanoflore, je docela fajn, plus určitě dělá micelárku i Melvita. Ale docela drahou
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ORIKA: Snad u téhle značky? Micelárku jsem dostala, byla dobrá.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    dámy, existuje nějaká přírodní micelárka? nějak na žádnou nemůžu narazit, ale třeba jen špatně hledám
    OXIS
    OXIS --- ---
    Díky vám jsem v DM prozkoumala i ten regál s Alverde kosmetikou a jsem nadšená. Denní krém za 70 a noční za 50 (v akci)..? A ty účinky? Zřejmě mojí pleti chyběla vláha, už po pár dnech vidím a cítím rozdíl! Jo a ta vůně! No prostě bomba, nezůstanu jen u toho! :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    WITCHIE: No hrozná :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NIKKITA: to musi bejt tvuj zivot ale strasnaa nuda ne ;)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Taky nejsem objímač stromů ani záchránář velryb, ale připadala bych si jako totální konzumní blbec, kdybych se měla unést každou zaručenou inovací kosmetických koncernů, který (povětšinou) vydělávaj na touze být krásná jak ta paní na obrázku, co prošla fotošopem, nebo ta, která se mi pod vlivem všestrané masáže mohla vytvořit v hlavě. Na zázraky už nějakou tu dobu nevěřím a je mi kupodivu líp, jsem ráda, že neztrácím čas hledáním toho nejgeniálnějšího výrobku, ale spíš nejjednoduššího a nejsnažšího způsobu, jak o sebe pečovat a zároveň se nenechat unášet proudem tupých sloganů. Moje řasy prostě nebudou nikdy ani delší, nebo ještě delší, hustší o 600 procent, moje pleť nebude vypadat o dvacet let mladší ani moje černé tečky nikdy nezmizí, dokud si nepořídím místo kůže igelit, potit se budu dokud nebudu pod drnem, a je mi to už konečně srdečně jedno.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    QUORRA: QUORRA: a bylo by tedy prosím možno podat výklad tvého sdělení, které jsem tu citovala, když to tu očividně mnoho lidí pochopilo úplně špatně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam