• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    nemáte některá zkušenosti se značkou HIMALAYA HERBALS?
    viděla jsem ji dneska v rossmanu a pak i v obchodě s přírodní kosmetikou, ale připadalo mi, že to tak docela přírodní není, i když ve složení se zas tak neorientuju.. a teď na internetu koukám na jejich web a to složení mi připadá, že na obalu v obchodě bylo jiný.
    díky
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    WOCKOO: Tak dík, já totiž ty ubrousky používám právě především tam, kde se nelze omýt vodou, tj. na cestách, na akcích atd. Tak je teda vyzkouším.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    KATKA119: mela jsem kdysi s AloeVera, vzorek - asi na 5 umyti, a byl fajn :-)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    nemáte někdo zkušenost se šamponama Jason?
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    NIKKITA: odličovací ubrousky nové mám a přijde mi, že opravdu už tolik nelepí. Mně to teda nevadilo ani předtím, protože po aplikaci stejnak vždycky ještě omývám vodou. Ale ty nové jsem právě nedávno použila a rozdíl je docela znát
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: No maj teď toho novýho víc - od řasenek k makeupům, a právě asi dvě nový řasenky, u některejch jakože nová receptůra, což je podle mýho většinou obchodní trik nebo pokažení dobrýho výrobku, ale třeba se stal zázrak, a zlepšili se, ale nchci to bejt já, kdo hodí kilo na oltář pokusu :D
    Jo a ještě jedna věc - maj i ty jejich odličovací ubrousky s růží taky jakože inovovaný, ale vždycky mě právě děsně lepily, takže otírání se s nima bylo dost kontraproduktivní, ale ráda bych je zkusila... ale taktéž jak s řasenkama.
    Jinak co s tim BB Lavera krémem? Mě se zdá, že jako krém na léto asi fajn, ale vůbec nekreje a nesrovnává pleť se mi zdá... což jsem od toho čekala nejvíc teda :(
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: ale pokud ti jde jen o mazani, budes spokojena - nemaze se :-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: ktere rasenky jsou nove? Mam "All in one" a recenzi uz jsem tu psala - hrozna... :-/ (pekne voni, ale tim to konci, vubec nemaluje, spis si clovek zaspini oko kolem protoze kartacek je monstrozne hruby a hrozne spatne se smyva - lezi mi tu uplne nova a uz si rikam, ze ji hodim k popelnici, alespon cigani budou mit radost :-x)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Nezkoušela jste některá ty nové řasenky od alverde? Zajímalo by mě, jestli se třeba míň nebo vůbec nerozmazavají, oproti těm předchozím. A ostatní z té jejich inovované dekorativky?

    Jo a jak vám sedí BB cream od Lavery? Mám ho druhý den a nejsem si jistá, jestli splnil má očekávaní...
    GALE
    GALE --- ---
    ANASTHESIA: Mám tuhle a jsem nad míru spokojená.

    Walmark Konopná mast 125ml : Lékárna.cz
    http://www.lekarna.cz/walmark-konopna-mast-125ml/
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    ZEBRA: a konopnou mast jsem zrovna minule vyhodila. naky konkretni typ, pls?
    ZEBRA
    ZEBRA --- ---
    ANASTHESIA: Propolis a konopnou mast
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Proc to minus?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    GALE: tak z casu na cas se mi udela na brade takovy extrem. uplne tvrdy bolestivy bolek. a nejde zamaskovat a cela brada je vysusena. hrozne to boli
    GALE
    GALE --- ---
    ANASTHESIA: Vypadá to jako cokoliv od akné po zimní lišej. Nebyl by lepší popis?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    pomuze mi nekdo co s tim?

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SNELA: třeba v kotvě v biooo
    CROSSPHERE
    CROSSPHERE --- ---
    [ Crossphere Shop - nový obchod v Crossu, streetwear, šperky a další ] nabízí i veganská mýdla od Snílků, heřmánkové s palmarosou, aloe vera, peelingové s kokosovým olejem, intimní s tea tree olejem a extraktem z jader grepu, pro suchou pokožku s růžovým dřevem a s ricinovým olejem. Konec hlášení.

    Snílci na http://www.fler.cz/shop/snilci#f12=a&f14=1

    SNELA
    SNELA --- ---
    CAMELLA: díky, to zkusím, nějakej typ, kde to sehnat v menším balení?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: Oukej, tak já to zkusím, za to (skoro nic) nedám :) dík za report! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam