• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    TERRYNKA: fakt je viditelný rozdíl? jsem na kremy proti vraskam skepticka, ale esi mi to aspon trochu vyspraví tu blbou vrasku kolem pusy, budu bioaromu opěvovat ještě více:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23: funguje :)
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    TERRYNKA: funguje?:) musim něco pořídit proti těm protivným vráskám, argan nefunguje
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KRISTY: Minerálny Lilylolo :). Funguje mi lepšie ako krém.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FRENNET: Výborné sú krémy Nobilis Tilia či v zime mastnejšia Weleda.
    Na noc si dávam na tampónek postriekaný ružovou vodou arganový olej a výborne to vyhladzuje pleť.
    Kým ale nenapíšeš typ pleti, tak ti neporadíme konkrétny produkt
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Zná někdo nějaký fakt dobrý přírodní make-up, aby byl zároveň krycí, ale nedělal na obličeji masku a nezbaroval se po určité době do oranžova, zkrátka který by se vyrovnal kvalitním chemkám? Co třeba Dr.Hauschka? Já zatím zkoušela jen ten od Alverde a efekt nic moc....
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    FRENNET: ja teda misto kremu pouzivam uz jen oleje, nejsou v nich navic ty zbytecnosti, ktere delaji krem kremem. za me napriklad od Karla Hadka levandulovo-mrkvovy, ideal na zimu.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    tip na nejaky denni krem?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Máte zkušenosti s
    Green Energy Organics | Sofistikovaná přírodní kosmetika s precizními výsledky.
    http://www.greenenergyorganics.cz/

    Viděla jsem teď na pár blozích první recenze a na první pohled to vypadá docela pěkně, i když cenově jsou jejich produkty trochu výš :)
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    diky za tipy, nakonec jsem zkusila
    TERRYNKA: , coz je v zasade to, cim odlicuju bezne, ale vubec me nenapadlo nechat to chvili pusobit, rovnou to drhnu. Tak dneska jsem to nechala par vterin vlhcit a smylo se to zazracne! Takze parada:) jsem spokojena, jak malo staci.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    BRUSINKA: hydrofilni olej (treba Saloons) v kombinaci s micelarkou Prilozit na vicko, nechat pusobit a pak stir at. Vodeodolne rasenky moc nepouzivam, ale tohle funguje. Ja tedy pouzivam libovolny olej, ktery mi padne pod ruku, ale ty odlicovaci jsou na to primo delane.
    No a nebo cleanser od Inlightu, ten sezere vsechno, je skvely. Ale na rovinu rikam, ze kdybych ho nedostala, tu palku bych za nej nevyplazla ;-)
    Ted mam odlicovaci olej od Bioaromy a zatim se jevi vice nez dobre
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRUSINKA: co tohle? TERRYNKA:
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    nemáte někdo tip na odličovač, kterým dostanu z očí voděodolnou řasenku? Zatím jsem jako nejúčinnější objevila olejíček na tampónku, ale i tak to drhnu na několikrát a není to perfektní. Nebo je to v rámci přírodní kosmetiky mission impossible?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    LOVETHIEF: drzim place :-)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    TERRYNKA: tak vcera jsem spachala objednavku za dva litry a to tonikum do ni taky prihodila. Ja doufam, ze moje citliva hnusoplet se s tou kosmetikou snese, jinak asi zaplacu :-))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    Slaná zubní pasta Weleda - Zpátky k přírodě
    http://www.zpatkykprirode.cz/slana-zubni-pasta-weleda/


    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TABBY: vždycky :-D
    Jo, dělá to hezkou pleť
    TABBY
    TABBY --- ---
    TERRYNKA: A co? Zaris? :-)
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    TERRYNKA: dík, přesně tu jsem chtěla zkusit. Jdu jí přidat :-)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    VESTIGIA: tu jasmínovou, pro rozzáření pleti. Baví mě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam