• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    ahoj, začínám mít velkou spotřebu kokosového oleje,požívám ho místo tělového mléka a jako složku do vyráběných krému a už mi to začíná lézt trošku do peněz, jelikož do teď jsem kupovala panenský nerafinovaný. Teď přemýšlím, že bych koupila rafinovaný, vím, že obsah složek nebude tak kvalitní jako v případě nerafinovaného, ale když ho používám pouze do kosmetiky, tak by to asi mělo být dostačující?
    DEADDO
    DEADDO --- ---
    Já mám dobré zkušenosti se značkou Urtekram
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    CONTINUITY: Já to teda s toaleťákem řeším tak, že buď takový ty velký ruličky recyklo toaleťáku Tento nebo něčeho podobnýho, co má jen papírovej přebal, ale člověk se tím bohužel utírá skoro na dřeň, nebo prostě něco, kde píšou recyklovaný, ale spolubydlící klidně kupuje takový ty ovoněný nesmysly, který bejvaj často v akci, ale to je asi realita... Takže tip taky uvítám, ale ráda bych se vyvarovala bláznovství, že budu lítat po Praze a shánět něco, čím si nejekologičteji a zároveň nejlevněji utřu zadek :(
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Ahoj lidi, měli byste nějaký tip na bio toaletní papír, dostupný v čr nebo ne z moc daleka? :)
    Našla jsem od Seventh Generation, tak nějak bych si to představovala....až na ty absurdní ceny...
    Víte o něčem?
    Díky :)
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    ANEZAK397: aha, tak já vycházela z návodu, tam píšou, že 1/4 hodiny
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    PAKOBYLKA: To nemusis mit na hlave tak dlouho... Ja jsem to pouzivala jako sampon, tj nanest, promnout a splachnout. Jen bacha at at se ti to nedostane do oci, to byl dost masakr...
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    holky máte některá zkušenost s používáním prášku Reetha?
    mám tenhle http://www.khadi-cz.cz/...lasova-pece/khadi-prasek-reetha-jemny-sampon-z-mydlovych-orechu-150-g.html
    včera jsem ho poprvé použila a málem jsem se u toho vztekla- dala jsem to na moc mokré vlasy, všude mi to kapalo. Je pravda, že vlasy pak byly pěkné, ale jak to ideálně nanášet a tu čtvrhodinu mít na hlavě, to potřebuju ještě vychytat..
    možná vlasy víc vysušit, dát do turbanu, igelitu.. (?)
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Rozhovor s Nobilis Tilia: Fakta, která se o rostlinných olejích dosud nevěděla | Magazin.BIOOO.CZ
    http://magazin.biooo.cz/prirodni-kosmetika/rostlinne-oleje/rozhovor-s-nobilis-tilia/
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    děkuju za názory :) no taky jsem na vážkách, přesně jak říkáte, nenadchne/neurazí.. ale četla jsem na netu právě celkem dobré recenze na ten rakytník tak váhám, zda má smysl do toho ještě investovat...
    IRISEK
    IRISEK --- ---
    Ahoj ženy, nevíte některá o dobré kosmetičce v Liberci? (Samozřejmě používající přírodní kosmetiku :) )
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MARGARITKA: měla jsem čistič (pěnící emulzi)-nic moc,neurazil,nenadchnul, pak nějakej fluid pro citlivou pleť-hrůza,beďary prokazatelně po něm, kupuju šampon na citlivou pokožku hlavy a lupy (zelenej obal, s dubem a lišejníkem,tušim)-ten je ok, šetrnej,hlava po něm nesvědí a lupy se dělaj míň ochotně a nadchlo mě to jejich černý mejdlo..

    vim,že na to ses neptala,ale za mě e tahle firma 50:50
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MARGARITKA: No oni jsou to cizinci, což ovšem jejich přístup a obsah tohohle sdělení neomlouvá. Každopádně já dostala od kamarádky gel na obličej a ač má dobré složení, tak poměrně dost vysušuje. Škoda pro ně.
    TABBY
    TABBY --- ---
    MARGARITKA: Hehe, maji zrejme profesionala na odrazovani zakazniku :)

    Jinak kolegyne je ted unesena tady z toho: http://www.fler.cz/zbozi/zlato-ve-vlasech-sampon-baobab-kokosove-mleko-5771235 Pokud bys tedy chtela dat sanci jine znacce vlasove kosmetiky...
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Ahoj holky, máte nějakou zkušenost s rakytníkovou řadou od Natura Siberica prosím?
    Mám trochu dilema a jsem z téhle značky dost na rozpacích... Mám od nich šampon na mastné vlasy, celou řadu na mastnou pleť, ani jedno však není žádná hitparáda. Šampon vysušuje, ale maštění neoddaluje. Pleť. čistící pěna a tonikum vysušuje hodně, sérum příjemné, krém taky příjemný, ale dost hutný a pleť je po něm brzy mastná a celkově pocitově zatížená, obzvlášť když je venku tepleji. Navíc mi pořád na tváři raší nějaké nečistoty, což mně v pubertě minulo... I přesto všechno mě stále láká vlasová řada s rakytníkem a chtěla jsem jim dát ještě poslední šanci. Nevěděla jsem, jakou řadu zvolit, jestli pro mastné vlasy, nebo raději na objem a psala jim o radu na oficiálních stránkách. Přišlo mi tohle:

    Dobrý den,

    Děkujeme za Váš zájem o produktu Natura Siberica.
    Bohužel nejsme odborníci v oblasti kosmetologie, anemůžeme zaručit 100%
    spokojenost s našimi produkty pro všechny zákazníky,tak pro nás těžké
    doporučit konkrétní výrobek.

    S pozdravem,
    Tým Natura Siberica

    :)) což mně naprosto odradilo...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    PSICHE23: , ORIKA: děkuji
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: taky v koupelne
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: mám to normálně v koupelně
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ahoj dámy, udělala jsem si radost. Dnes mi dorazil domů balíček od Bioaromy (má první zkušenost), na všech obalech píší skladovat v temnu a chladu. To druhé slovíčko mě trošku znervózňuje. Do ledničky to dávat je asi nesmysl ne?Jak tuto kosmetiku skladujete prosím?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    DA_NIELA: to je super tip, diky!
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam