• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAR_TINA: takze bude palenka .-] dik za info
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARKALINA: 1) bude - získáš ovocnou šťávu, tj. cukrový roztok. Okamžitě se do toho pustí plísně a kvasinky a bakterie
    2) jak tvrdé máš kdoule, že je dokážeš odšťavnit? Ty naše potvory jsou práce na dva dny krájení, vaření, lisování...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    mam doma kdoule a protoze mi fakt prijemne vonej, napadlo me udelat z nich nejakej krem na telo (parfem nepouzivam). jak byste postupovali? odstavnit kdoule a za tepla smichat s nejakou bazi typu merunkovy maslo, atp? nebude se to kazit?
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    BB Cream Beige 50 ml | Přírodní kosmetika Annemarie Börlind
    http://www.annemarieborlind.cz/BB-cream-beige
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    CMLKA: mám ráda BB od Anne Marie Boerlind, kupovala jsem ho v cizine, ale mel by jit objednat pres net. hezky kryje...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ano, delaji se, ale vsichni rikaji, ze dobre nejsou, v tom je ten problem....ten do Alverde snad napriklad vubec nekreje...je to spis krem
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    CMLKA: viděla jsem nedávno i nějaký od alverde
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TABBY: Tak ten mne osobne zrovna prisel katastrofalni.
    TABBY
    TABBY --- ---
    CMLKA: Lavera. Napr. v DM. Pouzitelna i na muj vcelku svetly oblicej.
    EETEE
    EETEE --- ---
    CMLKA: BB má Alterra kolem stovky. Má to logo Vegan a BDIH, na složení jsem nekoukala, ale je mi na pleť příjemný. S BB ale jinou zkušenost nemám.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: O zadnem prirodnim fakt nevim.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    fakt neni zadny jakz takz pouzitelny bb krem? Mela jsem make-up od lily lolo, ale ted jsem chtela dodelat zbytky BB kremu (chemie) a rikala jsem si, ze se k BB asi zase vratim, ale rada bych neco prirodniho
    OXIS
    OXIS --- ---
    ANA: minule jsem tu dostala doporučení na tenhle krém a dobrý! http://eshop.nobilis.cz/pece-o-ruce-a-nohy/pece-o-ruce/krem-na-ruce-s-myrhou.html

    A já bych se zeptala na něco ještě silnějšího na suchý paty?
    EETEE
    EETEE --- ---
    ORIKA: Používám ten druhý - heřmánkový, a taky maximální spokojenost... :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANA: mám krém na ruce od bioaromy a pomáhá mi i na vysušené ruce z hlíny
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    KRTINKA: Souhlas, kdyz jedes na dovolenou taky te pokazdy nekontrolujou kdyz si vezes nejaky leky tabletky aka extazi :-) Ja jsem kolikrat vozila mouku a nikdy jsem problem nemela...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ANA: posledních pár měsíců mi na tohle dost pomáhá krém na ruce od allterry, červená verze
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    TORUVIEL: oleje vysušujou v případě, že je namažeš na suchou kůži (a ne vlhkou po umytí jak tu zaznělo)
    ANA
    ANA --- ---
    GRETKA: Sezamovy mam uz na ceste, teda pravda na vareni, ale co uz:)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PAKOBYLKA: diky za odpoved :) jo slo mi o ten bylinny prasec co pouzivas, ale vlastne az tak ne ;)

    ANA: mazat, mazat a jeste mazat :)
    ANA: jestli mas suchou kůži tak je lepsi sezamový, olivovy je spis pro nekoho s těžkou potici se kůží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam