• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CMLKA: a co ženšen naložený v alkoholu? Navíc to chuťově je to docela dobré a nekřičí to - "zdravé sypání". Jinak nelíp vychází koupit řezaný ženšen od grešíka a naložit do vodky, nebo třeba do slivovice. Tak 30g na 0,5l, nechat 2-3 louhovat a slít a příapdně lehce dosladit medem. Případně pak ještě zalít tak čtvr litrem na druhý nálev.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    CMLKA: sestra vozi z Francie 100 ml bio verzi se super kapatkem, pokud bys nekde sehnala http://www.amazon.fr/Citruvital-1000mg-Extrait-pépins-pamplemousse/dp/B009T7F550
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    CMLKA: udělala jsem našim návod k použití, jinak by to taky nedali, takhle si to kdykoli můžou přečíst a vlastně to samé jsem dělala i dětem a kupodivu ten návod používaly.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    RAHANUR: tak ja ty goji myslela jako stavu napr. jinak jako potraviny se bojim, ze to taky nebude vedet, co s tim....kdyz to bude nejaky roztok, tak je asi nejvetsi sance, ze to budou pouzivat si myslim

    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    CMLKA: a co jí koupit něco zdravého co by si sama nekoupila a co není v tobolkách? třeba ty goji, slzovku, chia semínka, já kupovala rodičům zdravé oleje...ale udělala jsem jim k tomu i návod k použití.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PETUL_KA: ty pouzivam pro sebe, kdyz na me neco leze, musim rict, ze asi fungujou...
    TABBY
    TABBY --- ---
    CMLKA: Jecmen jsem dala minuly rok mati. A vis co? Doted je ulozeny v lekarnicce netknuty ;) Nevdek svetem vladne...
    (Ale pokud ho uz babi mela a byla spokojena, tak vzhuru!)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: ja uz ho jednou babicce dala a byla docela spokojena, tvrdila, ez ji to pomohlo na zazivani
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Jecmen bych nikomu darem nekupovala, to je za trest :)). Podle me je tp jedno, orientovala bych se spis podle toho, co budou chtit uzivat (jaka forma je pro ne snesitelnejsi apod).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: jo koukam a porad vse plati. Premyslim nad ranni maskou, tak mi prijde jako dobra a dobry napad a zazrakem na svoje ekzematicke ruce
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    je to tady OT, ale moc nevim, kde se zeptat jinde (nebo jestli vite) chtela bych koupit babickam nejaky prirodni supplement k vanocum, bud Aloe vera, nebo jsem si rikala Goji sirup treba, nebo nemate nekdo zkusenost s nesim? Nebo jim mam dat klasicky ten zelenej jecmen nebo chlorellu? to jsou takove asi nejvic osvedcene preparaty, ale ten zeleny jecmen jedna babicka rozhodne nebude pit :))
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MOODYCAT: v Sephore na mňa dáva kosmetička toto: https://www.benefitcosmetics.com/product/view/dallas ale chcela by som prírodnú variantu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MART1NKA: Svestkovou tvarenku bys teoreticky mohla najit u Everyday Minerals. A u bronzeru nevim, jaky preferujes :). Matny, trpytivy, dooranzov, spis studeny?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MART1NKA: MOODYCAT: Super, dík.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MOODYCAT: Tak to sú dobré správy :)) máš tip na dobrý prírodný bronzer? Tiež by som chcela netřpitivú švestkovú tvářenku.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MART1NKA: Obchod uz je nove udelanej, takze muzes vybirat a zkouset primo z displayu jednotlivych znacek.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Biooo. Koukni na dnesni clanek magazinu se swatchema Zao rtenek, myslim, ze 462 odstin by mohl byt fajn.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: Zašla by som si do Kotvy do Biooo. Rtenky som tam nekupovala, ale u make-upov ma nechali testovať čo som chcela. A výber majú najväčší v ČR. Trošku mi vadí, že človek musí byť pri pulte a má k dospozícii iba to, čo mu predavačka donesie, ale inde prírodné veci v takom množstve zohnať nejdú. Môžeš si v e-shope vytipovať, čo by si chcela a ísť tam s konkrétnym zoznamom.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    je někde v praze kamenný krám, kde mají dostatek víceméně přírodních rtěnek, které je možné si otestovat?

    Popřípadě hledám tipy na světlejší růžovofialové, matné rtěnky. Ideláně aby vydržely alespoň tak půl dne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam